Genel Seçime Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Genel Seçime Doğru

AA - Haberler | Yerel
Genel Seçime Doğru

SP ve BBP partilerinin Malatya milletvekili adayları Osman Cumali Marasalı, Sema Altuntaş, Mustafa Sertkaya, Turan Odabaş, Derviş Erdoğan ve Cumali Akça, genel seçim çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.

SP ve BBP partilerinin Malatya milletvekili adayları Osman Cumali Marasalı, Sema Altuntaş, Mustafa Sertkaya, Turan Odabaş, Derviş Erdoğan ve Cumali Akça, genel seçim çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.

Darende ilçesi ziyaretinde BBP MKYK üyesi İbrahim Alagöz ile Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Asiltürk'ün eşlik ettiği adaylar, ilk olarak Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti. Burada hasta ve yakınlarıyla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ileten adaylar, başhekim Uzm. Dr. Celal Alandağ'dan hastane hakkında bilgiler aldı.

Adayları, hastanenin bir ilçe hastanesi olmanın ötesinde bölge insanına hizmet veren önemli bir merkez olduğunu belirtti.

Darende Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaretlerinde değerlendirmelerde bulunan Marasalı, "Milli İttifak" iktidarıyla Türkiye'nin tüm sorunlarından kurtulacağını, 7 Haziran sonrası yeni bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi. Marasalı, "Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi'nin geçmişlerinin tertemiz olduğunu bu millet biliyor. Milli İttifak iktidarı ile Türkiye'nin geleceği bizimle aydınlık olacak inşallah" dedi.

Adayları ve beraberindeki heyet, İlçe Emniyet Müdürlüğü, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla da görüştü.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım