Genel Seçime Doğru

Genel Seçime Doğru
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci, "Sakarya'mızda AK Parti güzel bir liste belirledi, bunu belirleyen büyüklerimize teşekkür ediyoruz.

AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci, "Sakarya'mızda AK Parti güzel bir liste belirledi, bunu belirleyen büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Bu Sakarya'yı kucaklayan bir listedir, hayırlı olsun" dedi.

İnci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sakarya'da güzel bir aday sıralamasının olduğunu söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın birinci sıradan aday olmasının herkes tarafından beklendiğini belirten İnci, "Sakarya ve Türkiye için bir değer olan Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği görevini yürütmüş Mustafa İsen beyin ikinci sırada olması da önemli. Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz'un Ankara'da yaptığı çalışmalar çok üst düzeydeydi ve üçüncü sıraya konulmasını çok doğal olarak karşılıyoruz" diye konuştu.

İnci, Eski AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun başarılı çalışmalara imza attığını ve dördüncü sıradan aday gösterildiğini anımsatarak, kendisinin de beşinci sırada yer aldığını aktardı.

Diğer adaylarla ilgili de bilgiler veren İnci, " Sakarya'mızda AK Parti güzel bir liste belirledi, bunu belirleyen büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Bu Sakarya'yı kucaklayan bir listedir, hayırlı olsun. Şu an AK Parti'nin 5, MHP ve CHP'nin birer milletvekili var. Hedefimiz 7-0 yapmaktır. Bu amaçla yola çıktık" ifadesini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title