Genel Seçime Doğru

Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel
Genel Seçime Doğru

AK Parti Antalya milletvekili adayı Menderes Türel, "Yalan, dolan ve gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatlerle insanları kandırdılar.

AK Parti Antalya milletvekili adayı Menderes Türel, "Yalan, dolan ve gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatlerle insanları kandırdılar. Şimdi yine aynı senaryo sürüyor. Önceki vaatlerin hiçbiri gerçekleşmedi. Daha doğrusu yalancının mumu öğle vaktine bile varmadan söndü" dedi.

Türel, seçim çalışmaları çerçevesinde Zafer ve Güzeloba mahallelerinde seçim ofislerinin açılışını yaptı. Zafer Mahallesi'ndeki açılış sırasında kendilerine

"Dokuma Gençlik" adını veren bir grup, Türel'i coşkuyla karşıladı.

Daha sonra Güzelbağ Mahallesi'nde bir kahve toplantısına katılan Menderes Türel, akşam da Antalyaspor camiasının önde gelen isimleriyle yemekte biraraya geldi.

Türel, burada yaptığı konuşmada, 12 Haziran seçimlerinin önemine değindi.

"En iyi, iyinin baş düşmanıdır" diyen Türel, en iyiyi aranırken eldeki iyiden olmak riski bulunduğunu ifade etti. Asıl olanın iyiyi muhafaza ederek mükemmelleştirmek olduğunu belirten Türel, şöyle konuştu:

"Yani, istikrarı sürdürmektir. Biz bunun örneğini, Antalya'da gördük. Yalan, dolan ve gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatlerle insanları kandırdılar. Şimdi yine aynı senaryo sürüyor. Önceki vaatlerin hiçbiri gerçekleşmedi. Daha doğrusu yalancının mumu öğle vaktine bile varmadan söndü. "

Vatandaşın iradesine ve tercihine saygı duyduklarını ve bundan kendilerine ders çıkardıklarını anlatan Türel, "Antalya'da eğer bir yönetim değişikliği olmasaydı, Antalyaspor bugün maçlarını 30 bin kişilik stadında oynuyor olacaktı. Kırcamii imar planı bitmiş olacaktı. Boğaçayı Projesi başlamış ve devam ediyor olacaktı. Kruvaziyer limanı bitmiş olacaktı. Döşemealtı'nda yapmayı planladığımız hipodrom ve golf sahası başlamış ya da bitmiş olacaktı" dedi.

Türel, 12 Haziran seçimlerinde istikrarın bozulması halinde ülkeyi zor günlerin beklediğini savunarak, bunun faturasını partili partisiz tüm Türk halkının ödeyeceğini öne sürdü.

- ANTALYA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title