Genç Türkiye Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Bulacak!

Genç Türkiye Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Bulacak!

Türkiye'nin en kapsamlı gençlik organizasyonlarından biri olan Genç Türkiye Zirvesi kapsamında dağıtılacak Genç Türkiye Ödülleri için geri sayım başladı.

20.04.2018 14:35 | Son Güncelleme: 20.04.2018 14:35
Genç Türkiye Ödülleri Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Bulacak!

14 farklı kategoride 70 adayın yarıştığı ödüller, 26 Nisan'da düzenlenecek özel bir törenle sahiplerini bulacak.

Her yıl 30'dan fazla üst düzey konuşmacıyla, 3 binden fazla genci ağırlayan Türkiye'nin en kapsamlı gençlik organizasyonlarından biri olan Genç Türkiye Zirvesi bu yıl 6. kez düzenlenecek. Ülkemizin 81 ilinden ve 184 üniversiteden gelen gençleri bir araya getirecek olan zirve kapsamında dağıtılacak Genç Türkiye Ödülleri ile hizmet ve eserleriyle kültür, sanat, teknoloji, bilim, sanayi ve ekonomi hayatına önemli katkılarda bulunan isimler ödüllendirilecek. 14 farklı kategoride 70 adayın yarıştığı Genç Türkiye Ödülleri, Ufuk Karcı'nın sunumuyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenecek görkemli bir törenle 26 Nisan 2018 Perşembe günü sahiplerini bulacak.

Genç Türkiye Ödülleri; Genç Türkiye Vecihi Hürkuş İş Adamı Ödülü, Genç Türkiye Gül Esin İş Kadını Ödülü, Genç Türkiye Hezarfen Ahmet Çelebi Girişimcilik Ödülü, Genç Türkiye İbrahim Müteferrika Yenilikçi Şirket Ödülü, Genç Türkiye Nuri Demirağ Yerli ve Milli Ödülü, Genç Türkiye Biruni Bilim İnsanı Ödülü, Genç Türkiye Mevlâna Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Projesi Ödülü, Genç Türkiye İbn-i Haldun Gençliğe Katkı Projesi Ödülü, Genç Türkiye Yusuf Has Hacib Edebiyat Ödülü, Genç Türkiye Cahide Sonku Kadın Oyuncu Ödülü, Genç Türkiye Kartal Tibet Erkek Oyuncu Ödülü, Genç Türkiye Muhsin Ertuğrul Tiyatro Oyunu Ödülü, Genç Türkiye Cemal Reşit Rey Müzisyen Ödülü, Genç Türkiye Fatih Pasiner Sosyal Medya Fenomeni Ödülü kategorilerinde dağıtılacak.

Bu yıl 6. kez düzenlenen Genç Türkiye Zirvesi, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 26-29 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. 2013 yılından bu yana liderlik, inovasyon, girişimcilik, dijital dönüşüm ve bilgi toplumu temalarıyla düzenlenen ve bir klasik haline gelen zirve, "Büyümek İçin Milli Gelişmek İçin Yerli!" sloganıyla gençlerin fikirlerine ve hayallerine ışık tutacak.

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title