Genç Parti Çorum'da Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Genç Parti Çorum'da Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Genç Parti Çorum İl Teşkilatı, 22 Temmuz 2007 Tarihinde Yapılacak Olan Milletvekili Genel Seçimleri Öncesinde Adaylarını Kamuoyuna Tanıttı.

Genç Parti Çorum'da Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Genç Parti Çorum İl Teşkilatı, 22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak olan milletvekili genel seçimleri öncesinde adaylarını kamuoyuna tanıttı.

El ele vererek Çorum için çalışacaklarını söyleyen Genç Parti milletvekili adayları Suna Bercis Açıkalın, Adil Mumcu ve Şükrüye Kalkan, iktidara talip olduklarını belirtti.

Genç Parti il binasında düzenlenen tanıtım toplantısına İl Başkanı Ali Rıza Çetinkaya, Merkez İlçe Başkanı Galip Çetinkaya, Kadın Kolları Başkanı Reşide Özekinci, Gençlik Kolları Başkanı Cengiz Keçeli ile partililer katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İl Başkanı Çetinkaya, Genç Parti olarak iktidara talip olduklarını ve milletten oy beklediklerini kaydetti.

Genç Parti mlletvekili adayı Suna Bercis Açıkalın ise Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntılı dönemi aşmasının tek yolunun Genç Parti iktidarı olduğunu savundu. Çorum ve ülke için hizmete hazır olduklarını ve iktidara geleceklerine inandıklarını belirten Açıkalın, "Ezilenlerin yanında olacağız" diye konuştu.

(GS-Y)