Genç Kıza Çarpan 2 Araç Aranıyor

Genç Kıza Çarpan 2 Araç Aranıyor

Düzce D 100 Karayolu Küçük Melen Çayı Köprüsü Mevkiinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 19 Yaşındaki Genç Kıza Çarpan İki Araç Olay Yerinden Kaçtı.

Genç Kıza Çarpan 2 Araç Aranıyor

Düzce D 100 Karayolu Küçük Melen çayı Köprüsü mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 19 yaşındaki genç kıza çarpan iki araç olay yerinden kaçtı.

Edinilen bilgilere göre, olay 14.30 Sıralarında D100 karayolu Küçük Melen Çayı Köprüsü mevkiinde yoldan, karşıya geçmeye çalışan 19 yaşındaki Sebahat Öztürk'e İstanbul istikametine gitmekte olan beyaz renkli bir minibüsün çarpması ile meydana geldi.

Çarpmanın etkisiyle karşı şeride yuvarlanan Öztürk'e ters istikametten gelen ve arazi tipi binek aracı olduğu öğrenilen bir araç da çarptı. Sebahat Öztürk olayda ağır bir şekilde yaralandı. Her iki araç da olay mahallinde durmayarak kaçarken, plakaları ve sürücüleri belirlenemeyen araçların bulunması için araştırma başlatıldı.

Kazada yaralanan Sebahat Öztürk, olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansı ile Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öztürk'ün hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Polis, genç kıza çarparak kaçan araçlarla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kaynak: CHA