Genar Haberleri

Genar haber, Genar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Genar - 14.10.2020
Meddahlık geleneğinin son temsilcilerinden: Erol Günaydın
Akbank Çocuk Tiyatrosunun yöneticiliğini yapan ve Dormen Tiyatrosunda birçok oyununda yer bulan Günaydın, Tuncel Kurtiz, Suna Keskin, Erol Keskin ve Cahit Irgat ile Genar Tiyatrosunu kurdu.
Genar - 29.01.2020
10. Mixx awards türkiye jürisi açıklandı
Jüri başkanlığını Genart Medya CEO'su Cemal Burak Yılmaz'ın yürüttüğü 10.
Genar - 11.12.2019
Meksika'dan eski bakanın ABD'de gözaltına alınmasına ilişkin iş birliği teklifi
Meksika Dışişleri Bakanı Marcelo Ebrard, eski Kamu Güvenliği Bakanı Genaro Garcia Luna'nın uyuşturucu kartellerinden rüşvet aldığı gerekçesiyle ABD'de gözaltına alınmasına ilişkin yardıma hazır olduklarını bildirdi.
Genar - 11.12.2019
Meksika'nın eski Kamu Güvenliği Bakanı ABD'de gözaltına alındı
Meksika'nın eski Kamu Güvenliği Bakanı Genaro Garcia Luna, uyuşturucu kartellerinden rüşvet aldığı gerekçesiyle ABD'de gözaltına alındı.
Genar - 03.12.2019
"Hindistan Keşmir'i işgal ediyor"
  İki oturumda gerçekleşen konferansa, GASSAM Başkanı Cemal Demir, Gazeteci Merve Şebnem Oruç, GASSAM Uzmanı Dr. Hayati Ünlü, GENAR Başkanı İhsan Aktaş, Bölgesel Kalkınma Uzmanı Mehmet Emre Aktuna, Urdu Dil Uzmanı Prof.
Genar - 03.12.2019
Keşmir'de insanlar sokağa çıkamıyor?
İki otumda gerçekleşen konferansa, GASSAM Başkanı Cemal Demir, Gazeteci Merve Şebnem Oruç, GASSAM Uzmanı Dr. Hayati Ünlü, GENAR Başkanı İhsan Aktaş, Bölgesel Kalkınma Uzmanı Mehmet Emre Aktuna, Urdu Dil Uzmanı Prof.
Genar - 14.10.2019
Türk tiyatrosunun son meddahı: Erol Günaydın
Erol Günaydın'ın canlandırdığı meddah gösterileri, Nasreddin Hoca tiplemesi, çizgi film kahramanı Ayı Yogi seslendirmesi ve diğer pek çok karakter en tanınan ve kıdemli aktörlerden biri olmasında etkili oldu. Kavuklu Hamdi'den İsmail Dümbüllü'ye uzanan meddahlık geleneğinin son temsilcilerinden olan sanatçı, 1972'de kurulan Akbank Çocuk Tiyatrosunun yöneticiliğini yaptı. 1977'de kapanana kadar, Dormen Tiyatrosunda birçok oyunda izleyiciyle buluşan Günaydın, ayrıca Tuncel Kurtiz, Suna Keskin ve Cahit Irgat ile Genar Tiyatrosunu kurdu.
Genar - 18.07.2019
Karadrina zararlısı şeker pancarı üretiminde verimi düşürdü
Başkan Durmuş Üner ziyaretinde son günlerde Karapınar ilçesinde şeker pancarı ekili arazilerde yoğun şekilde görülen yaprak çizgili kurdu Karadrina zararlısının ciddi anlamda zarar verdiğini söyledi. Başkan Üner görüşmede sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu zararlı nedeniyle üreticilerimizin kimyasal ilaç mücadelesi yaptığı mücadele nedeniyle birim dekar maliyetlerinin 25 lira artış göstermektedir. Karadrina zararlısının bitkiye vermiş olduğu zarardan dolayı şeker pancarının vejetatif dönemi tamamlayamadığından, genaratif döneme de geçemediği için verim kaybının yaşanacaktır.
Genar - 26.06.2019
Tüketicinin %52'si poşetler ücretsiz olsun diyor
GENAR'ın İstanbul genelinde yaptığı araştırmaya göre 01 Ocak 2019 tarihinde yürürlüğe giren ücretli poşet uygulaması da toplumu ikiye böldü.
Genar - 10.06.2019
Bakanlıktan, generallere yönelik ifadeler için suç duyurusu
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Akit Tv'de yayınlanan programda Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) görev yapan genarellere yönelik ifadelerle ilgili suç duyurusunda bulundu.
Genar - 05.05.2019
Libya'nın Güneyindeki Güvenlik Zaafiyetinin Sebebi Hafter'in Açgözlülüğü"
Genarel Hafter, başkent Trablus'u ele geçirmek için 4 Nisan'da saldırı emri vermiş, bunun üzerine UMH birlikleri de Burkan el-Gadab operasyonunu başlatmıştı.
Genar - 04.05.2019
Libya'da Yaklaşık 200 Tutuklu Firar Etti
Genarel Hafter, başkent Trablus'u ele geçirmek için 4 Nisan'da saldırı emri vermiş, bunun üzerine UMH birlikleri de Burkan el-Gadab operasyonunu başlatmıştı.
Genar - 04.05.2019
Trablus'ta Görev Yapan 2 Gazeteciden Haber Alınamıyor
Genarel Hafter, başkent Trablus'u ele geçirmek için 4 Nisan'da saldırı emri vermiş, bunun üzerine UMH birlikleri de Burkan el-Gadab operasyonunu başlatmıştı.
Genar - 13.04.2019
Libya'da Umh Güçlerinden "İlerliyoruz" Mesajı
Libya'daki Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne (UMH) bağlı güçler, Trablus Uluslararası Havalimanı ve El-Aziziye bölgesinde Genaral Halife Hafter güçlerine karşı ilerleme kaydettiklerini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Genar Haberleri | Genar Haber - Haberler - Genar haberleri, son dakika genar haber ve gelişmeleri burada. Firuz Bağlıkaya: Pasta küçüldü, 2021'de çok çetin bir rekabet yaşanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 13:09:07. #1.15#
title