Gelin ve Damatlıkla Cumhurbaşkanını Görmeye Geldiler

Gelin ve Damatlıkla Cumhurbaşkanını Görmeye Geldiler

Gelin ve damatlıkla Cumhurbaşkanını görmeye geldiler Hakan ve Eda çifti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek için genel kurulun yapılacağı spor salonuna geldiYOZGAT - Yozgatlı Eda ve Hakan çifti, nikahı kıydıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek için genel kurulun...

Gelin ve damatlıkla Cumhurbaşkanını görmeye geldiler
Hakan ve Eda çifti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek için genel kurulun yapılacağı spor salonuna geldi

YOZGAT - Yozgatlı Eda ve Hakan çifti, nikahı kıydıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek için genel kurulun yapılacağı spor salonuna geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı AK Parti Yozgat 6. Olağan Kongresi, spor salonu çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği genel kurul öncesinde 18 yaşındaki Eda ve 24 yaşındaki Hakan çifti de gelin ve damatlıkları ile spor salonu önünde bekledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini söyleyen Hakan Korkmaz 2, "Cumhurbaşkanı'nı çok seviyorum onu görmek için buraya geldik. 50 kilometrelik yoldan. Onu çok seviyoruz ve görmek istiyoruz. Nikahı kıydık, Cumhurbaşkanımızı gördükten sonra düğüne gideceğiz" diye konuştu.
Eda Boyder, "Cumhurbaşkanımızı görmek istiyoruz" diye konuştu.