Gelibolu Belediye Başkanı AK Parti'ye Katılmak İçin Başvuruda Bulundu
Advertisement

Gelibolu Belediye Başkanı AK Parti'ye Katılmak İçin Başvuruda Bulundu

Gelibolu Belediye Başkanı AK Parti'ye Katılmak İçin Başvuruda Bulundu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinin Anavatan Partili Belediye Başkanı Cihat Bingöl, Meclis Üyeleri ile Birlikte Ak Partiye Katılmak İçin Müracaatta Bulundu.

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin Anavatan Partili Belediye başkanı Cihat Bingöl, meclis üyeleri ile birlikte AK Partiye katılmak için müracaatta bulundu.

Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl'ün AK Partiye katılmak için gerekli işlemlere başlandığını belirten AK Parti Çanakkale İl Başkanı Haluk Cihat Temiz, “Bir süre önce partili arkadaşlarımızla birlikte Gelibolu Belediye Başkanızı makamında ziyaret etmiştik. Orada bu konuları da görüşmüştük. Gelibolu geleceği çok parlak bir ilçemiz. Özellikle Ortadoğu'nun en büyük tersanesinin de buraya yapılmasıyla ilçenin nüfusu 2-3 kat daha artacak. Cihat Bingöl burada yıllardır başarılı bir şekilde belediye başkanlığı görevini yürütüyor. Onun partimize katılacak olması bizleri de mutlu ediyor. Hükümetimiz olarak Gelibolu'ya bundan sonra çok daha fazla desteği vermeye hazırız. Cihat Bingöl ile Gelibolu'da çok daha güçlü olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl ise ilçeye daha fazla faydalı olabilmek için AK Partiye geçme kararı aldığını belirterek, “Burada önemli olan Gelibolu halkı. Bu kararı alırken çok düşündüm. İlçemin en iyi hizmeti alabilmesi için de böyle bir karara vardım. Meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte AK Partiye geçerek bundan sonra yolumuza böyle devam edeceğiz. Şuan resmi bir tören yok. İleriki günlerde böyle bir tören yapılabilir. Gelibolu ve AK Parti için hayırlı olsun” dedi.

Bu arada Cihat Bingöl ve 5 meclis üyesinin AK Partiye geçişleri ile ilgili önümüzdeki günlerde bir tören yapılmasının beklendiği ifade edildi.

(AÖ)

25.01.2008 09:56 TSİ

Gelibolu Belediye Başkanı AK Parti'ye Katılmak İçin Başvuruda Bulundu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title