GELECEK PARTİSİ HABERLERİ

Gelecek Partisi Haberleri

Gelecek Partisi haber, Gelecek Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gelecek Partisi - 20.8.2020
Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Kılıç partisinden istifa etti
Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Osman Hakan Kılıç, partisinden istifa ettiğini bildirdi.
Gelecek Partisi - 12.8.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Çaycuma ilçe teşkilat binasını açtı
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Çaycuma İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.
Gelecek Partisi - 10.8.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, zor zamanda susan değil cesurca konuşan, eleştiren değil çözüm üreten ve yol gösteren muhalefet anlayışıyla yeni bir çığır açacaklarını, böylece Türkiye'nin üzerindeki kara bulutları dağıtacaklarını, yeni bir umut ufku oluşturacaklarını belirtti.
Gelecek Partisi - 2.8.2020
1 Ağustos 2020 Haberleri
1 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Gelecek Partisi - 1.8.2020
Siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı
CHP'de Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, AK Parti ve MHP heyetleriyle görüşmenin ardından İYİ Parti, DSP, Vatan Partisi, HDP, BBP, DP, ANAP, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi heyetleriyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Gelecek Partisi - 1.8.2020
Son dakika haber | Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi'nde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve BBP heyetleriyle görüşmenin ardından Demokrat Parti, MHP, AK Parti, Gelecek Partisi, HÜDA-PAR, İYİ Parti ve DEVA Partisi ile videokonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Gelecek Partisi - 1.8.2020
Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
İYİ Parti Genel Merkezi'nde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, Gelecek Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ile DSP, BBP, Anavatan ve Yeniden Refah partileri heyetleriyle videokonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Gelecek Partisi - 28.7.2020
İsmail Çataklı'dan Davutoğlu'na yanıt: "Bu iddia tam bir hezeyandır"
İçişleri Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun "50 bin Uygur Türkünün Çin'e gönderileceği" iddiasının tam hezeyan olduğunu ifade etti.
Gelecek Partisi - 28.7.2020
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici'nin Kurban Bayramı mesajı
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Gelecek Partisi - 26.7.2020
Güney Kore'de başkentin Seul'den Sejong'a taşınması gündemde
Seul, Güney Kore'nin başkenti olma unvanını kaybedebilir. Güney Kore'de iktidarda bulunan Kore Demokrat Partisi, ülkenin idari başkentinin taşınması için eski bir planı hayata geçirmeye çalışıyor. 20 Temmuz'da parti lideri Kim Tae-nyeon, Güney Kore Devlet Başkanlık Sarayı ile diğer devlet daireleri ve Ulusal Meclis'in, Seul'den Sejong şehrine taşıması çağrısı yaptı. Politikacı ayrıca, Kore Meclisi'nin planı görüşmek üzere Ulusal Meclis'te bir komite kurmasını önerdi. Bu, Kore Demokrat Partisi'nin Sejong'u başkenti yapmak için ilk hamlesi değil. Seul'ün yaklaşık 130 kilometre güneyinde yer alan Sejong şehri, on yıldan uzun bir süre önce aslında başkent yapılmak için kuruldu. Amaç ülkenin diğer bölgelerinde bölgesel kalkınmanın sağlanması ve Seul'ün etkisi ile hakimiyetini azaltmaktı. Bu plan ilk kez 2003-2008 yılları arasında devlet başkanlığını yürüten Roh Moo-hyun'un hükümeti tarafından önerildi. Sert tepki gösteren muhalefet konuyu anayasa mahkemesine taşıdı. Ekim 2004'te başkentin yerinin değiştirilmesi planı yasaya aykırı bulundu. Mahkeme, Seul'ün 1392'den 1910'a kadar hüküm süren Joseon hanedanından ülkenin başkenti olduğunu hatırlattı. Yer değiştirme için anayasa değişikliği yapılması gerektiğini savundu. 2012'de bu kez Devlet Başkanı Lee Myung-bak yönetimindeki hükümet, bazı bakanlıkları ve devlet kuruluşlarını Sejong'a taşıdı. Ancak, Devlet Başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Ulusal Meclis, Yüksek Mahkeme ve diğer yargı binaları da dahil olmak üzere önemli bakanlıklar Seul'de kaldı. İktidar partisine göre başkentin değişmesi için anayasa değişikliğine gerek yok. Fikrin en büyük muhalifi olan Birleşik Gelecek Partisi ise konuyla ilgili herhangi bir tartışmaya girmiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gelecek Partisi Haberleri | Gelecek Partisi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Gelecek Partisi haberleri, son dakika gelecek partisi haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu, CHP'yi karıştıran Atatürk tartışmasıyla ilgili sessizliğini bozdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 01:17:57. #1.15#
title