Gelecek Hafta Final Geccesi

Gelecek Hafta Final Geccesi

Aliye Finale Bir Hafta Kala Sürprizlerle Dolu Yeni Bölümüyle Karşınızda. Dizide Bu Akşam Kaynana İkbal'in Ölüm Kalım Mücadelesi Verdiğini Öğrenen Aliye'yi Zor Kararlar Bekliyor.

Gelecek Hafta Final Geccesi

'Aliye' önümüzdeki hafta ekrana veda ediyor. Dizi yine müthiş sürprizlerle dolu... Saat 20.00'de ekrana gelecek özetinin hemen ardından başlayacak yeni bölümde, Kaynana İkbal'in ölüm kalım mücadelesi verdiğini öğrenen Aliye'yi zor kararlar bekliyor. İşte bölüm özeti: Beyin kanaması geçiren İkbal, yerlerde sürünüyor ama sesini duyan yok. Araları düzelen Sinan ve Meriç eski günlerdeki gibi mutlu.... Aliye, şiddet gören kadınlar için yaptıracağı lojman faaliyetini hızlandırıyor. Feyyaz ve Nusret, bebekleri Elif ile çok mutlu. Alp'in korsan CD satmaktan dolayı başı dertte, Leyla Alp'in cezasını ödemek istemiyor. Yoğun bakıma kaldırılan İkbal, Sinan'dan Aliye'yi getirmesini istiyor. Aliye bu haber karşısında çok şaşkın...

LEYLA'NIN YENİ DÜMENİ

Şirketin kurtulduğunu öğrenen Leyla, Sinan'ın önceki teklifini kabul etmediği için pişman, yeni bir dümen peşinde... İkbal'in hastalığı Mücahit ve Aynur'da çelişkili duygulara neden oluyor. Acaba İkbal hayata dönebilecek mi?