Geleceğin Tiyatrocuları "Sahne" Demeye Hazırlanıyor

Geleceğin Tiyatrocuları "Sahne" Demeye Hazırlanıyor

24.03.2011 15:53 | Son Güncelleme: 24.03.2011 15:53
Geleceğin Tiyatrocuları

Gebze Osmangazi İlköğretim Okulu 2 C Sınıfı Öğrencilerinin Oluşturduğu Roza Tiyatro Grubu, Yıl Sonunda Sahneleyecekleri "2 C Ortaya Karışık" Oyunun Hazırlıklarına Devam Ediyor.

Gebze Osmangazi İlköğretim Okulu 2 C sınıfı öğrencilerinin oluşturduğu Roza Tiyatro Grubu, yıl sonunda sahneleyecekleri "2 C Ortaya Karışık" oyunun hazırlıklarına devam ediyor.

Tiyatro eğitmeni Bayram Gündoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 8 yaşında 19 öğrencinin yer aldığı tiyatro grubunun, tiyatro sevgisiyle dolu olduğunu söyledi.

Yaşıtları hafta sonları gezip oynarken, öğrencilerinin hiç sıkılmadan, yorulmadan ve usanmadan sahnede prova yaptıklarını anlatan Gündoğdu, şöyle dedi:

"Mevcut şartlarda bir çok yetişkin tiyatrosu oyuncu sıkıntısı çekerken, provalarını eksik kadrolar ile yaparken, biz, yaşları küçük ancak gönülleri büyük bu ekip ile her hafta eksiksiz olarak provalarımızı yapıyoruz. Verilen bu emekler hiçbir şekilde karşılıksız kalmayacak ve inanıyorum ki geleceğin oyuncuları bu ekipten çıkacak."

- KOCAELİ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title