Geleceğin Sorumlu Liderleri YGA Genç Liderler Zirvesinde - Haberler
Haberi Paylaş

Geleceğin Sorumlu Liderleri YGA Genç Liderler Zirvesinde

Bültenler - Haberler | Güncel
Geleceğin Sorumlu Liderleri YGA Genç Liderler Zirvesinde

Uluslararası Liderlik Okulu YGA, geleceğin sorumlu liderlerini keşfetmeye ve onların liderlik özelliklerini geliştirmeye devam ediyor.

Bu yıl Özyeğin Üniversitesi'nin desteğiyle gerçekleştirilen ve 2000'e yakın başvurunun yapıldığı zirvede; FİBA Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Erhan Erkut, YGA Vakfı Kurucusu Sinan Yaman, YGA Vakfından Enis Güray ve Müzisyenler Kerim & Selim Altınok konuşmacı olarak yer alacaklar.

27 Mayıs 2012 Pazar günü Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nde gerçekleşecek olan Genç Liderler Zirvesi'ne Türkiye genelinde 50 farklı liseden 2000'e yakın başvuru gerçekleşmiştir; YGA Danışma Kurulu'nun titizlikle belirlediği 350 genç liderin yer alacağı zirvede her katılımcıya, zirveye katılımlarından dolayı sertifika verilecek.

2000 yılından bu yana geleceğin, sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla hizmet veren YGA'nın düzenlediği Genç Liderler Zirvesi'nde ; Robert Koleji, İstanbul Erkek Lisesi, Koç Lisesi, Üsküdar Amerikan Koleji, Saint Joseph Lisesi, Darüşşafaka Lisesi, Alman Lisesi, Sezin Koleji, ALEV Koleji, Hisar Okulları, Galatasaray Lisesi,TED Ankara Koleji, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, İzmir Amerikan Koleji ve İzmir Fen Lisesi gibi okulların öğrencileri katılım gösterecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title