Gedizli Recep Özhan İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Gedizli Recep Özhan İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Gedizli Recep Özhan İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.(İSDEMİR) Genel Müdürü oldu.1955 yılında Kütahya'nın Gediz İlçesi'nde doğan Recep Özhan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 1973-1981 yılları arasında Devlet...

Gedizli Recep Özhan İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Oldu

Gedizli Recep Özhan İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İSDEMİR) Genel Müdürü oldu.

1955 yılında Kütahya'nın Gediz İlçesi'nde doğan Recep Özhan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 1973-1981 yılları arasında Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünde Hava Tahmini Uzmanı olarak çalışma hayatına başladı.

1981-1985 yılları arasında Maliye Bakanlığı bünyesinde Vergi Denetmeni, 1985-1999 yılları arasında Petrol Ofisi A.Ş.'de Müfettiş, Muhasebe Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Müşavirlikleri görevlerinde bulunan Recep Özhan, 1999 yılında Kamudan emekliye ayrıldı.

Emekli olduktan sonra 2003 yılına kadar Özel sektörde yöneticilik ve Mali Müşavirlik yapan Recep Özhan, 25 Temmuz 2003 tarihinden bu yana İSDEMİR A.Ş. Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte idi.

En son olarak İSDEMİR A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine getirilen Recep Özhan, evli ve 1 çocuk babası, İngilizce biliyor.

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, hemşerisi Recep Özhan'ın Türkiye'nin önde gelen en önemli sanayi kuruluşlarından İSDEMİR A.Ş. Genel Müdürü olmasından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Saraoğlu, "Hemşerimizi tüm Gedizliler adına kutluyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi. - KÜTAHYA