Gediz Nehri Haberleri

Gediz Nehri haber, Gediz Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gediz Nehri - 3.11.2012
Trenin Çarptığı Domuz Sürüsü Telef Oldu
Turgutlu Ovası Sabancı ve Madam köprüsü mevkisinden geçen demiryolu hattında beş domuz leşi bulundu. Ddomuzların, tren çarpması sonucu telef olduğu belirlendi. Çiftçi Fatih Pektaş, Çaldağı etekleri ve Gediz Nehri kıyısındaki ormanlık alanda yaşayan domuzların, daha rahat yiyecek bulmak amacıyla sürüler halinde zaman zaman ekili arazilere geldiğini söyledi.
Gediz Nehri - 3.11.2012
Trenin Çarptığı Domuz Sürüsü Telef Oldu
Madam Köprü mevkisinde arazisi bulunan çiftçi Fatih Pektaş, konuya ilişkin gazetecilere yaptığı değerlendirmede, Çaldağı etekleri ve Gediz Nehri kıyısındaki ormanlık alanda yaşayan domuzların sürüler halinde zaman zaman daha rahat yiyecek bulmak amacıyla ovadaki ekili arazilere geldiğini belirterek, demiryolu hattı üzerinden de geçmek zorunda kalan domuzların, ulaşımı da tehlikeye düşürdüğünü ifade etti.
Gediz Nehri - 20.10.2012
AK Parti Manisa İl Başkanı Baybatur: "Yerel Seçimlere Hazırız"
Gediz Nehri'nin kirlilikten kurtarılması için ilgili resmi kurumlarca yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi veren Baybatur, "Gediz Nehri yatağında Akgedik bölgesinden başlayarak Yeni Mahmudiye köyüne kadar olan yaklaşık 35 kilometrelik kısmında çalışmalara başlandı.
Gediz Nehri - 7.10.2012
Gediz'de Toplu Balık Ölümlerine İnceleme
Gediz Nehri'nin geçtiği Manisa'nın Turgutlu İlçesi Çampınar Mevkisi'ndeki toplu balık ölümleri ile ilgili inceleme başlatıldı.
Gediz Nehri - 7.10.2012
Gediz Nehri'nde Toplu Balık Ölümleri
Gediz Nehri'nin Turgutlu ilçesinden geçtiği Çampınar mevkisinde, toplu balık ölümleri nedeniyle inceleme başlatıldı.
Gediz Nehri - 14.9.2012
Hırsızların Nehre Attığı Kasayı Dalgıçlar Çıkardı
Manisa'da bir mobilya mağazasından çalınan ve Gediz Nehri'ne atılan çelik kasa, dalgıçlar tarafından çıkarıldı.
Gediz Nehri - 6.9.2012
Gediz'i Solucanlar Kurtaracak
Bu yıl için amaçlarının, geçen yıl Menemen'de edindikleri bilgi ve deneyimi tüm Gediz Havzası'na yayarak Gediz Nehri'nin eski görünümüne kavuşmasına katkı sağlamak olduğunu ifade eden Alp Tunay, Sarıgöl'de 14- 16 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak 8.
Gediz Nehri - 5.9.2012
UOSB Günde 16 Ton Tekstil Atığı Yakıyor
UOSB Başkanı Ali Yıldırım, Gediz Nehri'ni kirlettikleri yolundaki iddialara cevap vermek için düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin katı atık sorunu hakkında sorularını da yanıtladı.
Gediz Nehri - 4.9.2012
Gediz Nehrindeki Kirlilik
Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım, bölgenin arıtma tesisinin yönetmeliklere uygun çalıştığını, buradan çıkan suyun Gediz Nehri'ndeki suyun kalitesini artırdığını söyledi.
Gediz Nehri - 29.8.2012
CHP Uşak Milletvekili Yılmaz, Köyleri Ziyaret Etti
Yenişehir köyündeki vatandaşların, Gediz Nehri'ndeki kirliliğin önlenmesi konusunda yardım istediği Yılmaz, Gediz ve Büyük Menderes nehirlerindeki kirlilikle ilgili sık sık köylülerden şikayet aldığını belirterek, sorunun organize sanayi bölgelerindeki arıtma tesislerinin düzenli çalışmamasından kaynaklandığını savundu.
Gediz Nehri - 29.8.2012
Köylüler Milletvekilinden Gediz'deki Kirliliğin Önlenmesini İstedi
Gediz Nehri'ndeki kirlilik tartışmaları devam ederken bölgedeki köyleri gezen CHP Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz'dan köylüler kirliliğin engellenmesi için destek istedi.
Gediz Nehri - 28.8.2012
AK Parti'li Yurttaş'tan 'Üzüm Tanıtım Grubu' Önerisi
Günümüzde dünyada yaklaşık 7.5 milyon hektar alanda üzüm üretimi yapılmakta olduğunu vurgulayan AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş açıklamalarına şu şekilde devam etti; "Dünyada üretilen üzümlerin ortalama 700-850 bin tonu kurutularak değerlendirilmektedir. Ülkemiz dünya çekirdeksiz kuru üzüm üretim ve ihracatında birinci sırada yer almakta ve dünya çekirdeksiz kuru üzüm fiyatının oluşmasında etkili olmaktadır. Ülkemizde üretilen çekirdeksiz kuru üzümün yüzde 90 ı ihraç edilmekte ve yaş ve kuru üzüm ihracatından her yıl yaklaşık 600 milyon dolar civarında gelir sağlamaktadır. Çekirdeksiz kuru üzüm Türkiye tarımsal ürün ihracatında ilk üç sırada yer almaktadır. 2010-2011 sezonu itibariyle 267 bin 418 tonluk kuru üzüm üretim miktarı ile dünya toplam kuru üzüm üretiminin yaklaşık yüzde 36'sını ülkemiz tek başına karşılamıştır. Ülkemizde üretilen çekirdeksiz kuru üzümün ancak yüzde 15-20 si yurt içinde tüketilmektedir. Ülkemiz dünya ihracatında lider konumundadır. En önemli pazar paylarımız, başta İngiltere, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa olmak üzere Avrupa Birliği ülkeleridir. 2010-2011 sezonunda 205 bin 130 ton çekirdeksiz kuru üzüm ihraç edilerek yaklaşık 474 milyon dolar girdi sağlanmıştır. Ülkemiz için önemli bir döviz kaynağıdır" Türkiye 'de yaklaşık 761 bin 310 dekar alanda çekirdeksiz kuru üzüm üretimi gerçekleştirildiğini kaydeden Yurttaş, "Bu üretim Ege bölgesinden ve özellikle Manisa, İzmir, Denizli illerinden sağlanmaktadır. Kuru üzüm üretiminin önemli bir kısmının yapıldığı Gediz Ovası bu konuda bizim için altın değerindedir ve bu ovanın korunması ve sulu tarıma kavuşturulması da o derecede önemlidir. Gediz Nehrinin temizlenmesi ile ilgili yürütülen Gediz Havzası Koruma Eylem Planı bu konuda hayati öneme sahiptir ve bir an önce tüm belediyeler, tüm OSB'ler üzerine düşeni yapmalı ve nehir normal temizliğine kavuşturulmalıdır.
Gediz Nehri - 29.7.2012
40 Derece Sıcağın Altında Tarım İşçilerinin Ekmek Savaşı
Ülke genelinde olduğu gibi mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklığın 40-45 derece arasında seyrettiği, gölgede ise termometrelerin 36 dereceyi gösterdiği İzmir'in Foça İlçesinde domates toplayan tarım işçileri, aşırı sıcağa rağmen kızgın güneşin altında ekmek mücadelesi veriyor. 40 derecelik sıcağın altında domates toplayan tarım işçileri sıcaktan bunalınca serinlemek için Gediz nehrinden tarım alanlarını sulamak üzere çekilen su kanallarına girerek serinliyor.
Gediz Nehri - 28.7.2012
Gediz Nehri'ndeki Kirlilik
Olta Balıkçılığı Federasyonu (OBAF) Bilim Kurulu'nca, Gediz Nehri'nin Uşak ili geçişindeki kirliğin önlenmesi amacıyla acil eylem planı hazırlandığı bildirildi.
Gediz Nehri - 27.7.2012
OBAF Bilim Kurulu Acil Eylem Planı Hazırladı
OBAF Bilim Kurulu üyeleri, Gediz Nehri'ndeki kirlilik ve balık ölümlerinin ardından kentteki arıtma tesisleri için acil eylem planı hazırladı.
Gediz Nehri - 24.7.2012
Uşak Milletvekillerinden Kirliklik Uyarısı
Son günlerde gündeme gelen Gediz Nehri'ndeki kirlilik ve balık ölümlerine de değinen Altay, "Arıtmaların kapasiteleri yetersiz.
Gediz Nehri - 21.7.2012
AK Parti Milletvekili İsmail Güneş Kentteki Projeleri Değerlendirdi
Parti binasında Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nacar ve Kadın Kolları Başkanı Nurgül Hayran ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Milletvekili İsmail Güneş, kentte devam eden projeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Gediz Nehrindeki kirlilik hakkında da açıklamalarda bulunan Güneş, "Yaşanan balık ölümleri ve ortaya çıkan manzara hiç hoş değil.
Gediz Nehri - 21.7.2012
Gediz Nehrindeki Balık Ölümleri
Uşak Milletvekili Güneş, Gediz Nehri'nde yaşanan balık ölümleriyle ilgili, "Arıtmalar gece gündüz habersiz denetlenmeli, ihmal olduğunda en ağır şekilde cezalandırılmalı" dedi.
Gediz Nehri - 20.7.2012
İl Koordinasyon Kurulu 2012 Yılının Üçüncü Toplantısını Yaptı
DSİ 2.Bölge Müdürü Özbal, Gediz nehrinin geçtiği Manisa ovası ile İzmir-Menemen arasındaki 25 kilometrelik taşkın olan bölgede bir harita ihalesi yaptıklarını, bağ bozumundan sonra süratle çalışmalara başlayacaklarını belirtti.
Gediz Nehri - 19.7.2012
Gediz Nehri'ndeki Balık Ölümleri
Gediz Nehri'nde balık ölümlerinin yaşanmasına yol açtığı belirtilen Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Merkezi Atıksu Arıtma Tesisi'ndeki arızanın giderildiği bildirildi.
Gediz Nehri - 19.7.2012
Uosb Atık Su Arıtma Tesisindeki Arızanın Giderildiğini Açıkladı
Gediz Nehri'nde yaşanan kirlilik nedeniyle toplu balık ölümlerinin gerçekleşmesinin yankıları devam ederken Uşak Organize Sanayi Bölgesi, üç günlük arızanın ardından arıtma tesisinin yeniden çalışmaya başladığını duyurdu.
Gediz Nehri - 19.7.2012
Gediz'i Kirleten İşletmelere 188 Bin Lira Ceza
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gediz Nehri'ne dökülen atıkların arıtılmadan deşarj edildiğine dair medyada çıkan haberler üzerine inceleme başlattı.
Gediz Nehri - 19.7.2012
Gediz Nehrini Kirleten İşletmelere Ceza Yağdı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gediz nehrinde 17 havzada başlattığı incelemede sonucunda 5 işletmeye 188 bin 480 TL ceza kesti.
Gediz Nehri - 17.7.2012
Gediz'de Toplu Balık Ölümleri
Gediz Nehri'nde yaşanan kirlilik nedeniyle toplu balık ölümleri gerçekleşti.
Gediz Nehri - 17.7.2012
Gediz Nehri'nde Balık Ölümleri
Gediz Nehri'nin yüzeyinin balık ölüleriyle kaplanması üzerine bölgede inceleme başlatıldı.
Gediz Nehri - 16.7.2012
Süleymanlı Piknik Alanı Açıldı
Yaklaşık 200 bin liraya mal olan piknik alanında yürüme yolu, çocuk oyun alanı, sahne bulunuyor. Piknik alanının açılması ile birlikte köylüler düğünlerini bu alanda yapabilecekler. Süleymanlı Köyü'nde bulunan DSİ'ye ait Emiralem Regülatörü yanında 27 dönümlük alanda oluşturulan piknik alanı Menemen Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yeniden düzenlendi ve hizmete açıldı. Piknik alanının açılışına İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, AKP İzmir Milletvekili İlknur Denizli, Menemen Kaymakamı Turgut Subaşı, İzmir İl Genel Meclisi Başkanı Serdar Değirmenci, İzmir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan İçöz, İzmir İl Genel Meclisi'nin AKP ve CHP'li üyeleri, muhtarlar ile yöre haklı katıldı. Törende konuşan İzmir İl Genel Meclisi Başkanı Serdar Değirmenci, piknik alanından hafta sonları 2-3 bin kişinin yararlandığı belirterek, "Yıllardır atıl bir durumda bulunan bu yerin, mesire alanı olarak düzenlenmesiyle yöre insanları burasını piknik alanı olarak değerlendirecek, düğünlerini, derneklerini, toplantılarını düzenleyecek. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Menemen Köy Şenliklerine ev sahipliği yapacaktır. Gediz Nehrinin kıyısında, tarihi regülatörün yanı başında 27.
Gediz Nehri - 13.7.2012
Uşak Osb: Arıtma Çıkış Suyumuz Yönetmeliğe Uygun
Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB), Uşak Kent Konseyi Başkanı Zafer Aydın ve Yürütme Kurulu üyelerinin, deşarj suyunun Gediz Nehri ile birleşim noktasında yaptıkları incelemelerden sonra yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
Gediz Nehri - 12.7.2012
Gediz Nehrindeki Kirlikik
Kent Konseyi, Uşak Organize Sanayi Bölgesi'ndeki artıma tesisinin çalıştırılmadığı iddialar üzerine deşarj noktasına giderek incelemelerde bulundu.
Gediz Nehri - 9.7.2012
İzmir'de 'Büyük Atlama' Eylemi
Büyük Atlama eylemi, İzmir'de ilk defa Gediz Nehri'nin denize deltasında gerçekleştirildi.
Gediz Nehri - 8.7.2012
Nehirlere Özgürlük İçin 'Büyük Atlama' Etkinliği
İzmir'de Büyük Atlama'ya katılan Doğa Derneği üyesi yaklaşık 20 kişi Bostanlı Balıkçı Barınağı'nda buluştuktan sonra İzmir Kuş Cenneti'nde bulunan Homa Dalyanı'nda Gediz Nehri'nin deniz ile buluştuğu noktalardan birinde, üzerinde 'Gediz Deltası İzmir'in En Doğal Hali' yazılı pankartla birlikte suya atladı.
Gediz Nehri - 23.6.2012
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Açıklaması
Gediz Nehri'nin hayat damarı olduğunu vurgulayan Yurttaş, sözlerine şöyle devam etti: "Gediz eylem planı ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Gediz Nehri - 23.6.2012
CHP'li Moroğlu: 'Gediz Nehri Temizlensin'
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, 'Gediz nehri için araştırma komisyonu kurulsun' önerisine 'ret' cevabı veren AK Parti'ye tepki göstererek, "Bunu ret edenler 'Gediz kirletilmeye devam etsin' diyorlar."
Gediz Nehri - 21.6.2012
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin, "Gediz nehrinin kirliğinin nedenleri ve kirlenmede sorumluluğu olanların belirlenmesine" yönelik araştırma önergesinin bugün gündeme alınmasına ilişkin grup önerisi kabul edilmedi.
Gediz Nehri - 19.6.2012
"En Eski İzmirli Gediz Deltası" Sergisi
Gediz Nehri'nin denize döküldüğü noktada ince uzun ve karaya paralel kordonlarla denizden ayrılmış lagünler, tuzlu bataklıklar ve aktif olarak üretim yapılan tuzlalardan oluşan delta çok sayıda kuş, memeli ve iç su balığına ev sahipliği yapıyor.
Gediz Nehri - 13.6.2012
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Açıklaması
Dünyanın en güzide turistik alanının Gediz'deki Murat Dağı'nda olduğunu belirten Çiftçi, "2000 metre yükseklikte 42 derece sıcak su var, gözünüzün alabildiği alan orman. Gediz meşhur bir ilçedir, nehrinden de kaynaklanır bu. Gediz Nehri'nin doğduğu dağdır burası.
Gediz Nehri - 13.6.2012
Topbaş: Türkiye Dünyanın 4'üncü Karar Verici Ülkesi Olacak
Dünyanın en güzide turistik alanının Gediz'deki Murat Dağı'nda olduğunu savunan Kütahya Valisi Çiftçi, "2 bin metre yükseklikte 42 derecelik sıcak su var. Gözünüzün alabildiği alan orman. Buna ilaveten Gediz meşhur bir ilçedir, nehrinden de kaynaklanır bu. Gediz Nehri'nin doğduğu dağdır burası.
Gediz Nehri - 8.6.2012
Manisa'daki Jeotermal Kazasında Çevre Felaketi Uyarısı
GEDİZ HAVZASI'NA ZARAR VEREBİLİR Murathan, fekalet tellallığı yapmak istemediğini bu nedenle bir an önce incelemelerin tamamlanması gerektiğini söyledi. Bölgede şimdilik 50-60 dönümün etkilendiğini ancak kamusal denetim yapılmazsa yeraltı sularının da kirlenlmesiyle tüm Alaşehir Ovası'nın kuruyabileceğini söyledi. Ağır metal ve borla meydana gelecek kirliliğin bölgede tarıma bitirebileceğine dikkat çeken Murathan, yağışlı bir havanın süreci daha da hızlandırabileceğini, Alaşehir Çayı'ndan sonra Gediz Nehri'ne kirliliğin ulaşmasının çok tehlikeli olacağı konusunda uyarıda bulundu.
Gediz Nehri - 8.6.2012
Bakan Eroğlu: 2012 ve 2013'ü Manisa'da Yatırım Yılları İlan Ettik
Bakan Eroğlu, Manisa'da ayrıca 807 bin 900 dekar alanı ağaçlandırdıklarını, 29 bin fidanı toprakla buluşturduklarını, 127 bin dekar alanı da ağaçlandırmak için projelendirdiklerini kaydetti. Gediz Nehri'nde taşkınlar yaşandığına işaret eden Eroğlu, Vali Daşöz'e bu sıkıntının giderilmesi için proje hazırlanması talimatı vererek, çalışmalara maddi açıdan destek olacaklarını dile getirdi.
Gediz Nehri - 8.6.2012
Bakan Eroğlu Manisa Valisi Daşöz'ü Ziyaret Etti
GEDİZ NEHRİNDEKİ TAŞKINLAR VE TEMİZLENMESİ Gediz Nehri'nde taşkınların yaşandığını vurgulayan Eroğlu, Vali Daşöz'e bu sıkıntının giderilmesi için proje hazırlanması talimatı vererek, çalışmalara Bakanlık olarak maddi destek vereceklerini ifade etti.
Gediz Nehri - 8.6.2012
Eroğlu: Gediz'i Kirletenleri Cezalandıracağız
Çeşitli açılış ve temel atma törenleri için Manisa'ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ilk olarak valiliği ziyaret etti. Tören kıtasını denetleyen Eroğlu, Vali Halil İbrahim Daşöz'ün odasında hatıra defterini imzaladı. Eroğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Gediz Nehrinin temizlenmesi için belediyelere süre verdiklerini hatırlattı.
Gediz Nehri - 8.6.2012
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
-Gediz Nehri'nin temizlenmesi- Gediz Nehri'nde taşkınların yaşandığına işaret eden Eroğlu, Vali Daşöz'e bu sıkıntının giderilmesi için proje hazırlanması talimatı vererek, çalışmalara bakanlık olarak maddi destek vereceklerini dile getirdi.
Gediz Nehri - 7.6.2012
CHP'li Öz Çevre Sorunlarına Dikkat Çekti
Öz, "Dünyanın en verimli topraklarını sulayan Gediz nehrini ve ovasını içine alan Gediz Havzası, bugün bir kirlilik tehdidi altındadır.
Gediz Nehri - 6.6.2012
Gediz Nehri'ndeki Kirlilik Ele Alındı
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Gediz Havzası Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Çevre Kalkınma Vakfı (GEMA) işbirliği ile düzenlenen toplantıda, Gediz Nehri'nde yaşanan kirlilik ele alındı.
Gediz Nehri - 6.6.2012
Gediz Nehrinin Kirliliği Salihli'de Masaya Yatırıldı
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Gediz Havzası Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Çevre Kalkınma Vakfı'nın (GEMA) ortaklaşa düzenlediği Çevre Sunumu'nda Gediz Nehri'nde yaşanan kirlilik ele alındı.
Gediz Nehri - 6.6.2012
5 Haziran Çevre İçin Mücadele Günü
GEDİZ'DE KİRLİLİĞİ ENGELLEMEK İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENLERİ YAPTIK Orman ve su kaynaklarının hızla tükendiğini belirten İl Genel Meclisi Başkanı Serdar Değirmenci, çevre katliamlarına devam edildiğini de savundu. Başkan Değirmenci, "Termik ve nükleer santraller hızla kurulmaya çalışılıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere nükleer enerjilerden vazgeçiyorlar. Karadenizliler Hidro Elektrik Santralleri (HES) kurulmasın diye mücadele ederken, bölgemizde de Aliağa'da kurulmak istenen termik santrallere karşı mücadeleler veriliyor. Öte yandan uzun süredir yine bölgemizde Gediz Nehrinin kirliliğinin önlenebilesi için çalışmalar devam ediyor.
Gediz Nehri - 5.6.2012
Vali Daşöz, Sabuncubeli Tünelinde İnceleme Yaptı
Daşöz, su taşkını yaşanan Güzelköy mevkiini gezerek, Gediz nehri yatağında meydana gelen su taşkınlarının Manisa'nın en önemli sorunlardan birisi olduğunu söyledi.
Gediz Nehri - 1.6.2012
Gediz Nehrinde Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu
Traktörün devrilmesi sonucu Gediz Nehrinde kaybolan gencin cesedi bulundu.meydana geldi.
Gediz Nehri - 31.5.2012
Gediz Nehri'ne Traktörün Düşmesi Sonucu Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu
Menemen ilçesinde traktörün Gediz Nehri'ne düşmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan 20 yaşındaki gencin cesedi bulundu.
Gediz Nehri - 31.5.2012
Gediz Nehri'nde Kaybolan Hasan'ın Cesedi Bulundu
İzmir'in Menemen İlçesi'ne bağlı Hasanlar Köyü'nde, Gediz Nehri'nde yağmurlar nedeniyle yükselen suların altında kalan köprüden geçerken, yönetimindeki traktörün devrilmesiyle sulara gömülen 20 yaşındaki Hasan Kazak'ın cesedi bulundu.
Gediz Nehri - 30.5.2012
Gediz Nehri'ne Düşen Genci Arama Çalışmaları Sürüyor
İzmir'de 3 gün önce yaşanan taşkın sırasında köprüden geçerken Gediz Nehri'ne düşerek akıntıya kapılan genci arama çalışmaları sürüyor.
Gediz Nehri - 28.5.2012
Gediz Nehri, Hasan'ı Vermiyor
İzmir'in Menemen İlçesi'ne bağlı Hasanlar Köyü'nde, Gediz Nehri'nde yağmur nedeniyle yükselen suların altında kalan köprüden geçerken, yönetimindeki traktörün devrilmesiyle sulara gömülen 20 yaşındaki Hasan Kazak'ı arama çalışmaları sürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gediz Nehri Haberleri | Gediz Nehri Haber - Haberler - Sayfa 3 - Gediz Nehri haberleri, son dakika gediz nehri haber ve gelişmeleri burada. Gediz'in Kirlilikten Kurtarılması İçin Meclis Araştırma Önergesi Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 08:26:21. #1.14#
title