Geçtiğimiz Gün Evlilik Teklifi Alan Ece Seçkin, Seneye Dünya Evine Girecek

Geçtiğimiz Gün Evlilik Teklifi Alan Ece Seçkin, Seneye Dünya Evine Girecek

Güney Afrika'da klip çekimi sırasında erkek arkadaşından evlilik teklifi alan şarkıcı Ece Seçkin, Eylül ayında nişan seneye de düğün yapacak.

Güney Afrika'da klip çekimi sırasında erkek arkadaşından evlilik teklifi alan şarkıcı Ece Seçkin, "Eylül ayında nişan yapmayı düşünüyoruz. Düğün önümüzdeki sene yaza" dedi.

EYLÜL AYINDA NİŞAN SENEYE DÜĞÜN

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kızılağaç bölgesinde bulunan 5 yıldızlı bir otelde sahne alan Ece Seçkin, konser öncesinde gazetecilere açıklama yaptı. Seçkin, en büyük hayalinin Güney Afrika'da klip çekmek olduğunu belirterek, "Klip çekimi ve evlilik teklifi bir arada olmuş oldu. Teklifi beklemiyordum, hele ki orada öyle bir ortamda bir klip çekiminin ortasında hiç beklemiyordum. Çok büyük şok yaşadım ama çok da mutlu oldum" dedi. Şimdi sıranın nişan ve düğüne geldiğini kaydeden Ece Seçkin, "Eylül ayında nişan yapmayı düşünüyoruz ama düğünü ne zaman yapacağız bilmiyorum. Önümüzdeki sene yaza düşünüyoruz şimdilik" diye konuştu.

ŞARKI ARASINDA YÜZÜĞÜNÜ GÖSTERDİ

Verdiği konserde tatilcileri eğlendiren Seçkin, şarkı aralarında çok mutlu olduğunu söyleyerek parmağındaki yüzüğü gösterdi. Evlilik teklifi aldıktan sonra ilk kez sahneye çıkan şarkıcı, 1 saat boyunca Türkçe ve İngilizce şarkılar söyledi.