Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Güncel » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haber

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Manisa'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Manisa'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Akhisar: Hüseyin Eryüksel (Cumhur İttifakı)


Ahmetli: Ahmet Alhan (Cumhur İttifakı)


Demirci: Selami Selçuk (Cumhur İttifakı)


Gölmarmara: Kamil Öz (Cumhur İttifakı)


Gördes: Muhammet Akyol (Cumhur İttifakı)


Kırkağaç: Yaşar İsmail Gedüz (Cumhur İttifakı)


Köprübaşı: Regaip Topuz (Cumhur İttifakı)


Saruhanlı: Burhan Tezcan (Cumhur İttifakı)


Soma: Ali Tulup (Cumhur İttifakı)


Şehzadeler: Ömer Faruk Çelik (Cumhur İttifakı)


Yunusemre: Mehmet Çerçi (Cumhur İttifakı)


Cumhuriyet Halk Partisi


Akhisar: Besim Dutlulu (Millet İttifakı)


Alaşehir: Ahmet Öküzcüoğlu (Millet İttifakı)


Gölmarmara: Birol Bak (Millet İttifakı)


Saruhanlı: Zeki Bilgin (Millet İttifakı)


Sarıgöl: Emrah Eroğlu (Millet İttifakı)


Turgutlu: Çetin Akın (Millet İttifakı)


Ahmetli: Mehmet Eryürek (Millet İttifakı)


Salihli: Mazlum Nurlu (Millet İttifakı)


Soma: Abdullah Saka (Millet İttifakı)


Kırkağaç: Şerif Ozan İre (Millet İttifakı)


Milliyetçi Hareket Partisi


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Cengiz Ergün (Cumhur İttifakı)

Alaşehir: Ali Uçak (Cumhur İttifakı)

Kula: Hüseyin Tosun (Cumhur İttifakı)

Salihli: Zeki Kayda (Cumhur İttifakı)

Sarıgöl: Necati Selçuk (Cumhur İttifakı)

Selendi: Nurullah Savaş (Cumhur İttifakı)

Turgutlu: Turgay Şirin (Cumhur İttifakı)


Halkların Demokratik Partisi


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Naci Sönmez ve Hatice Aslan


Şehzadeler: Hasret Aslan ve Kasım Ağduk


Yunusemre: Hasret Arslan ve Fuat Şengül


İYİ Parti


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Orkun Şıktaşlı (Millet İttifakı)


Demirci: Haluk Şenyurt (Millet İttifakı)


Gördes: Mesut Efe (Millet İttifakı)


Köprübaşı: Fatih Taşlı (Millet İttifakı)


Kula: Selim Aşkın (Millet İttifakı)


Selendi: Yasin Dumlupınar (Millet İttifakı)


Şehzadeler: İsa Özdemir (Millet İttifakı)


Yunusemre: Kürşat Mithat Özkan (Millet İttifakı)

Saadet Partisi


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Murat Yaşar Güner


Akhisar: Ali Dursun


Ahmetli: İbrahim Köse


Alaşehir: Nurin Özkan


Şehzadeler: Abdullah Yılmaz


Yunusemre: Olgun Oktay Demircam


Salihli: Hüseyin Çetin


Turgutlu: Hasan Çağlın


Kırkağaç: Ahmet Koçak


Soma: Mehmet Tombalak


Sarıgöl: Fatih Güner


Kula: Hasan Hüseyin Yağcı


Saruhanlı: Suat Yılmaz


Gördes: Uğur Tekdemir


Demirci: Mehmet Önal


Selendi: Abdullah Yılmaz


Gölmarmara: Hasan Çağlak


Köprübaşı: Adem Avcı


Demokrat Parti


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Şule Tunalı


Şehzadeler: Uğur Kıraloğlu


Yunusemre: İsmail Taşkıran


Demokratik Sol Parti


Manisa Büyükşehir Belediyesi: Mehmet Gündüz


Şehzadeler: Tarık Cehvel,


Yunusemre: Tülin Öz

Kaynak: AA

Manşet

Haberler