Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Şırnak'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
19.02.2019 23:06 | Son Güncelleme: 19.02.2019 23:06

Şırnak'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Şırnak'ta, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi

Şırnak: Mehmet Yarka (Cumhur İttifakı)

Balveren beldesi: Abdulaziz Bayram

Kasrik beldesi: Mehmet Şanlı

Kumçatı beldesi: Ekrem Demir

Beytüşşebap: Habip Aşan

Cizre: Eşref Müjde

Güçlükonak: Bahattin Aktuğ

Fındık Beldesi: Abdulselam İmre

İdil: İsmail Genç

Karalar beldesi: Halef İnan

Sırtköy beldesi: Abdulkadir Balıca

Silopi: İbrahim Tayşun

Çalışkan beldesi: Nadir Tosun

Başverimli beldesi: Medeni Tatar

Görümlü beldesi: Ruşen Tellioğlu

Uludere: Sait Ürek

Hilal beldesi: Cevher Benek

Uzungeçit beldesi: Cemil Yıldız

Şenoba beldesi: Alihan Babat

Cumhuriyet Halk Partisi

Şırnak: Osman Can

Balveren beldesi: Ahmet Ertak

Kasrik beldesi: Nedim Bilik

İdil: Fikret Ağırman

Karalar beldesi: Ekrem Sağlam

Silopi: Cemal Cengiz

Başverimli beldesi: Süleyman Bayrak

Çalışkan beldesi: Hasan Mete

Görümlü beldesi: Muhsin Özdemir

Uludere: Salih Tanık

Şenoba beldesi: Sabri Babat

Uzungeçit beldesi: Ramazan Karasu

Halkların Demokratik Partisi

Şırnak: Hişyar Uysal

Beytüşşebap: Cahit Özkan

Güçlükonak: M. Emin Kılıç

Kumçatı beldesi: Dursun Çakır

Sırtköy beldesi: Mehmet Ballicak

Balveren beldesi: Musa Sidar

Cizre: Mehmet Ziriğ

Silopi: Sülayman Şavluk

İdil: Niyazi Çevrim

Fındık beldesi: Ahmet İmre

Uludere: Selahattin Ürün

İYİ Parti

Şırnak: Hacı Özer

Cizre: Ali Mungan

İdil: Metin Yetik

Güçlükonak: Rıdvan Oğur

Fındık beldesi: Ramazan İlhan

Silopi: Serhat Açıl

Uludere: Raşit Babat

Saadet Partisi

Şırnak: Orhan Ürün

Balveren beldesi: İlyas bilir

Kasrik beldesi: Metin Şanlı

Kumçatı beldesi: Ahmet Yasin Fırat

Uludere: Mücahit Sarımsakçı

Hilal beldesi: Çağrı Kandemir

Şenoba beldesi: Tayyip Emre Erdem

Uzungeçit beldesi: Cangir Bayram

Beytüşşebap : Abdullah Enes

Cizre: Feyroz Bozkurt

Güçlükonak: Uğur Güzel

Fındık Beldesi: Necmettin Fatih Altıntaş

İdil: Yasin Bakır

Karalar beldesi: Hasan Turgut

Sırtköy beldesi: Mehmet Esen

Silopi: Enes Yılmaz

Başverimli beldesi: Mehmet Enes Akkumu

Çalışkan beldesi: Mehmet Sadullah Güven

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Şırnak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 23:04:24. #1.15#
title