Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Afyonkarahisar
Haberler » Güncel » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Afyonkarahisar - Haber

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Afyonkarahisar

Afyonkarahisar'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Afyonkarahisar

Afyonkarahisar'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Afyonkarahisar'da, siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları, partilerin birleşik oy pusulasındaki yerlerine göre şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Afyonkarahisar Belediyesi: AK Parti Mehmet Zeybek


Başmakçı: Tuncer Kerpiç


Bayat: Halil İbrahim Bodur


Bolvadin: Halil İbrahim Sevim


Çay: Hüseyin Atlı


Çobanlar: Ali Altuntaş


Dazkırı: Şerif Kocatepe (Cumhur ittifakı)


Dinar: Nihat Sarı (Cumhur ittifakı)


Emirdağ: Serkan Koyuncu


Evciler: Ali Dede Savaş (Cumhur ittifakı)


Hocalar: Ali Arslan


İhsaniye: Mevlüt Küçük


İscehisar: Mustafa Çibik


Kızılören: Ozan Osman Kaya


Sandıklı: Mustafa Çöl


Sinanpaşa: Erdal Karaman (Cumhur ittifakı)


Sultandağı: Mehmet Aldırmaz


Şuhut: Recep Bozkurt


Cumhuriyet Halk Partisi


Başmakçı: Halil Özcan


Bayat: Hüseyin Özaktan


Çay: Ali Selvi


Çobanlar: Beytullah Tota


Dazkırı: İsmail Taylan


Emirdağ: Barış Can


Evciler: Saim Özer


Hocalar: Veli Aydoğmuş


İhsaniye: Tunay Türkmen


Sinanpaşa: Harun Güner


Sultandağı: Osman Acar


Şuhut: Ekrem Özsoy


Milliyetçi Hareket Partisi


Afyonkarahisar Belediyesi: Fatih Çetinkaya


Sandıklı: Mustafa Gürel


Çobanlar: Ali Sarıtaş


Başmakçı: Ayhan Gönüllü


Bayat: Seyfettin Atacan


Bolvadin: Selahattin Kelekçi


Çay: Hüseyin Çağrı


Emirdağ: Uğur Serdar Kargın


Hocalar: Doğan Demir


İhsaniye: Şaban Çabuk


İscehisar: Bahtiyar Aşkın


Kızılören: Ali Erol


Sultandağı: Tacettin Damlarkaya


Şuhut: İbrahim Yıldız


İYİ Parti


Afyonkarahisar: Mahmut Koçak (Millet İttifakı)


Bolvadin: Süleyman Toker


Çay: Serdar Dündar


Çobanlar: Sefa Değirmen


Dinar: Saffet Acar


Kızılören: Ali Kocapınar


Sandıklı: Asım Orhan


Sultandağı: İsmail Çelik


Demokrat Parti


Bayat: Süleyman Mandal


Çay: İsmail Kökçür


İscehisar: Ahmet Şahin


Sinanpaşa: Murat Karakoyun


Saadet Partisi


Afyonkarahisar Belediyesi: Hasan Hüseyin Uğurlu


Başmakçı: Ayhan Kemik


Bayat: Erhan Akpınar


Bolvadin: Osman Yavuz


Çay: Mehmet Akkoyun


Çobanlar: İbrahim Bayar


Dazkırı: Veysel Korkmaz


Dinar: Yaşar Karakaya


Emirdağ: Ahmet Alkan


Evciler: Rabia Fatma Gümüşkanat


Hocalar: Saadetdin Eşbah


İhsaniye: Selami Sivri


İscehisar: Ali Başpınar


Kızılören: Mehmet Veysi Kılıç


Sandıklı: Hasan Balyalı


Sinanpaşa: Ramazan Kartal


Sultandağı: Ayhan Çelik


Şuhut: Oğuzhan Turgut


Büyük Birlik Partisi


İscehisar: Necati Günser


Sandıklı: Sami Akbulut

Kaynak: AA

Manşet

Haberler