Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Güncel » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haber

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Denizli'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Denizli'de siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Denizli Büyükşehir Belediyesi: Osman Zolan (Cumhur İttifakı)


Acıpayam: Hulusi Şevkan (Cumhur İttifakı)


Babadağ: Salim Demirezen (Cumhur İttifakı)


Baklan: Yusuf Gülsever (Cumhur İttifakı)


Bekilli: Mustafa Çoban (Cumhur İttifakı)


Beyağaç: Mustafa Akçay (Cumhur İttifakı)


Bozkurt: Hamdi Cin (Cumhur İttifakı)


Çameli: Cengiz Arslan (Cumhur İttifakı)


Çardak: Hüsnü Yılmaz (Cumhur İttifakı)


Çivril: Niyazi Vural (Cumhur İttifakı)


Güney: Halil Ayhan (Cumhur İttifakı)


Honaz: Turgut Devecioğlu (Cumhur İttifakı)


Kale: Mehmet Salih Sağınç (Cumhur İttifakı)


Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu (Cumhur İttifakı)


Pamukkale: Avni Örki (Cumhur İttifakı)


Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş (Cumhur İttifakı)


Serinhisar: Şeref Turhan (Cumhur İttifakı)


Tavas: Hüseyin İnamlık (Cumhur İttifakı)


Cumhuriyet Halk Partisi


Acıpayam: Alim Arslan (Millet İttifakı)


Babadağ: Ali Atlı (Millet İttifakı)


Bekilli: Türkan Keyik (Millet İttifakı)


Bozkurt: Birsen Çelik (Millet İttifakı)


Buldan: Hikmet Şenözen


Çivril: Ömer Köseoğlu (Millet İttifakı)


Güney: Mustafa Urtekin (Millet İttifakı)


Honaz: Yüksel Kepenek (Millet İttifakı)


Merkezefendi: Şeniz Doğan (Millet İttifakı)


Pamukkale: Ahmet Divarcı (Millet İttifakı)


Sarayköy: Cengiz Demirci (Millet İttifakı)


Serinhisar: Hüseyin Gemi (Millet İttifakı)


Milliyetçi Hareket Partisi


Buldan: Mustafa Fahri Şevik

(Cumhur İttifakı)


Çal: Fethi Akcan (Cumhur İttifakı)


İYİ Parti


Denizli Büyükşehir Belediyesi: Ümit Bahtiyar

(Millet İttifakı)


Baklan: Mehmet Yağcı (Millet İttifakı)


Beyağaç: İsmet Şener (Millet İttifakı)


Buldan: Temel Başbuğ


Çal: Mehmet Öztürk (Millet İttifakı)


Çameli: Ender Yılmaz (Millet İttifakı)


Çardak: Erdil Cengiz (Millet İttifakı)


Kale: Necati Tahal (Millet İttifakı)


Tavas: Kadir Tatık

(Millet İttifakı)


Saadet Partisi


Denizli Büyükşehir Belediyesi: Süleyman Demirel


Acıpayam: Mehmet Yıldız


Babadağ: Bilal Osman Zeybek


Baklan: Fatih Candan


Bekilli: Mehmet Kısaç


Beyağaç: Fatih Tabak


Bozkurt: İlhan Kabak


Buldan: Uğur Kazakoğlu


Çal: Musa Kavurmacı


Çameli: Mevlüt Sönmez


Çardak: Bürhan Tokay


Çivril: Murat Sarı


Güney: Sadık Deligöz


Honaz: Nail Şimşek


Kale: Ahmet Yılmaz


Merkezefendi: Taner İzgi


Pamukkale: Sevil Aktaş


Sarayköy: Ramazan Öztürk


Serinhisar: Ömer Yağcıoğlu


Tavas: Ferhat Işık


Demokrat Parti


Büyükşehir: Aykut Yıldırım


Acıpayam: Hulki İlhan


Babadağ: Serdar Çeliktaş


Baklan: Nail Aycan


Bekilli: Osman Kaçar


Beyağaç: Hakan Sert


Bozkurt: Davut Şengül


Buldan: Mustafa Gülbay


Çal: Ramazan Yücel Berber


Çameli: Zeynel Göymen


Çardak: Mahmut Öztürk


Çivril: Başak Sert


Güney: Halil Durutürk


Honaz: Yılmaz Ballı


Kale: Erkan Hayla


Merkezefendi: Sevim Yalçıner


Pamukkale: Azam Keçeli


Sarayköy: İbrahim Sun


Serinhisar: Bahaddin Genç


Tavas: Mesut Kelekçio


Demokratik Sol Parti


Büyükşehir: Yaşar Kayrakçı


Bekilli: Hasan Hüseyin Dede


Bozkurt: Musa Gürsoy


Buldan: Rıdvan Keser


Çal: Hasan Gündüz


Merkezefendi: Emin Çetin


Pamukkale: Yusuf Ürem


Sarayköy: Baran Çobanoğlu


Serinhisar: Ayhan Özel


Tavas: Volkan Çobanoğlu


Vatan Partisi


Büyükşehir: Mustafa Güleç


Acıpayam: Ramazan Tekin


Babadağ: Ali Direnç


Baklan: Adil Ünalan


Beyağaç: Sıddık Ertürk


Bozkurt: Halis Özkan


Çal: Hasan Hüseyin Yeşiltaş


Çameli: Muhterem Çetin


Çardak: Mesut Yılan


Çivril: Nevzat Erim


Honaz: Ahmet Gündüz


Kale: Kadir Horzum


Merkezefendi: Elif Çobanoğlu


Pamukkale: Müzeyyen Susar


Sarayköy: Hüseyin Kara


Serinhisar: Yaşar Kaya


Tavas: Ali Kabalay


Büyük Birlik Partisi


Acıpayam: Halil İbrahim Yılmaz


Babadağ: Bilent Dedemoğlu


Baklan: Muhammet Kalkan


Buldan: Metin Erbölük


Serinhisar: Avni Gemi


Bozkurt: Oğuz Merdoğlu

Kaynak: AA

Manşet

Haberler