Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Politika » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haberler

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Giresun'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Giresun'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Giresun: Atekin Şenlikoğlu (Cumhur İttifakı)


Alucra: Yalçın Eker


Bulancak: Recep Yakar


Çamoluk: Musa Varıcı


Çanakçı: Sezer Kadakal


Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu


Doğankent: Ruşen Özden


Espiye: Mustafa Karadere


Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu


Görele: Tolga Erener


Güce: Aytekin Geçgel


Keşap: Mehmet Emür


Piraziz: Uğur Melikoğlu


Tirebolu: Abdullah Karabıçak


Şebinkarahisar: Şahin Yılancı


Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu


Cumhuriyet Halk Partisi


Giresun: Kerim Aksu (Millet İttifakı)


Alucra: Yunus Bekçi (Millet İttifakı)


Bulancak: Necmi Sıbıç (Millet İttifakı)


Dereli: Aytekin Karakayalı


Eynesil: Ahmet Latif Karadeniz (Millet İttifakı)


Görele: Özkan Dural (Millet İttifakı)


Güce: Mehmet Salih Bahadır (Millet İttifakı)


Keşap: Metin Bıçakçı (Millet İttifakı)


Piraziz: Hüseyin Görgülüoğlu (Millet İttifakı)


Tirebolu: Burhan Takır (Millet İttifakı)


Milliyetçi Hareket Partisi


Alucra: Suat Aybar


Bulancak Barış Çelebi


Çanakçı: İsmet Öncü


Çamoluk: Fatih Düz


Doğankent: Haşim Birol Tekin


Eynesil: Emre Kemal


Dereli: Erdoğan Satgun


Espiye Tuğrul Yanıkoğlu


Görele: Ertugrul Melikoğlu


Güce: Yüksel Geçgel


Keşap: Mehmet Yüksel


Piraziz: Göksel Güneş

Şebinkarahisar: Murat Bölük


Tirebolu: Fikri Şen


Yağlıdere: Yaşar İbaş


İYİ Parti


Dereli: İsmail Bektaş


Espiye: İbrahim Önal (Millet İttifakı)


Doğankent: İsmail Tarı (Millet İttifakı)


Şebinkarahisar: Oktay Alp (Millet İttifakı)


Yağlıdere: Metin Turgut (Millet İttifakı)


Saadet Partisi


Giresun Merkez: Saim Öksüz


Alucra: İsmail Derbeder


Bulancak: Ömer Öztürk


Çamoluk: Hüseyin Akarçeşme


Çanakçı: Tuncay Kasım


Dereli: Hacı Ali Karakaya


Doğankent: Mehmet Kamacı


Espiye: Selim Akkaya


Eynesil: Hakan Pekdemir


Görele: Fikri Hayati Topkar


Güce: Osman Aydın


Keşap: Korkmaz Büyükaydın


Piraziz: Cevat Gündoğdu


Tirebolu: Etem Taş


Şebinkarahisar: Besim Osman Kaçar


Yağlıdere: İsmail Aydın


Büyük Birlik Partisi


Doğankent: Nazmiye Kabadayı

Kaynak: AA

Manşet

Haberler