Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Güncel » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haber

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Ankara'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şunlar:


AK PARTİ


Ankara Büyükşehir: Mehmet Özhaseki


Akyurt: Hilal Ayık


Altındağ: Asım Balcı


Ayaş: Burhan Demirbaş


Bala: Ahmet Buran


Beypazarı: Tuncer Kaplan


Çamlıdere: Hazım Caner Can


Çankaya: Amber Türkmen


Çubuk: Baki Demirbaş


Elmadağ: Gökhan Küçükçelebi


Evren: Hüsamettin Ünsal


Güdül: Muzaffer Yalçın


Haymana: Özdemir Turgut


Kahramankazan: Serhat Oğuz


Kalecik: Duhan Kalkan


Keçiören: Turgut Altınok


Kızılcahamam: Süleyman Acar


Mamak: Murat Köse


Nallıhan: İsmail Öntaş


Pursaklar: Ayhan Yılmaz


Sincan: Murat Ercan


Şereflikoçhisar: Melih Memiş Çelik


Yenimahalle: Veysel Tiryaki


MHP


Etimesgut: Enver Demirel


Gölbaşı: Ramazan Şimşek


Polatlı: Mürsel Yıldızkaya


CHP


Ankara Büyükşehir: Mansur Yavaş


Çankaya: Alper Taşdelen


Yenimahalle: Fethi Yaşar


Mamak: Adnan Demirci


Etimesgut: Celal Çelik


Ayaş: Ali Başkaraağaç


Çubuk: Can Kaderoğlu


Elmadağ: Adem Barış Aşkın


Güdül: Sevilay Akyüz


Haymana: Hacı Aysu


Kalecik: Hamza Alper Gümüş


Polatlı: Sami Çay


SAADET PARTİSİ


Ankara Büyükşehir: Mesut Doğan


Akyurt: Yasin Çiftçi


Altındağ: Cemal Sertkaya


Ayaş: Cengiz Zeyrek


Bağla: Soner Dalkıran


Beypazarı: İbrahim Demir


Çamlıdere: Mehmet Mermer


Çankaya: Hasan Çıplak


Çubuk: Süleyman Haksever


Elmadağ: Nuri Yurdakul


Etimesgut: Hakan Polat


Evren: Yusuf Yiğiter


Gölbaşı: Halil Adıgüzel


Güdül: Mehmet Avcı


Haymana: Aytekin Yüzer


Kahramankazan: Erol Öztürk


Kalecik: Mustafa Türkmen


Keçiören: Davut Açıkgöz


Kızılcahamam: Sedat Barun


Mamak: Seyit Mehmet Karagülle


Nallıhan: Murat Gür


Polatlı: Nasuh Reşat Ayar


Pursaklar: Muammer Gülap


Şereflikoçhisar: Mutlu Öcal


Yenimahalle: Mehmet Şahin


DSP


Ankara Büyükşehir: Haydar Yılmaz


Akyurt: Hanife Uludağ


Altındağ: Aydın Solhan


Ayaş: Ali Korçeren


Bala: Ejder Onursal


Beypazarı: Mehibe Çakmak


Çubuk: İsmail Hakkı Çetin


Elmadağ: Remzi Işıkdan


Etimesgut: Necati Şeyhoğlu


Evren: Halit Baykal


Gölbaşı: Abdullah Ayan


Güdül: Mustafa Çalışkan


Haymana: Mehmet Erdal Baytok


Kahramankazan: Müzeyyen Demirkaya


Kalecik: Yaşar Güner


Keçiören: Kenan Üşenmez


Kızılcahamam: Rana Zengi


Mamak: Ayşenur Türksoy Yatarkalkmaz


Polatlı: Mahir Akkar


Pursaklar: Ekrem Avanaş


Sincan: Mahmut Akyol


Şereflikoçhisar: Kenan Seven


İYİ PARTİ


Akyurt: Selami Ünür


Altındağ: Hasan Yalçıntaş


Bala: Necati Deli


Beypazarı: Veysel Ayık


Çamlıdere: Vefa Peçenek


Çubuk: Mustafa Aydos


Gölbaşı: Mahmut Aksoy


Güdül: Nurullah Ünsal


Kahramankazan: Fazıl Köremezli


Keçiören: Güçlü Şenel


Kızılcahamam: Coşkun Ünal


Nallıhan: Abdulfettah Güngör


Pursaklar: Hüseyin Burgaz


Şereflikoçhisar: Ercan Ertürk Alıcı


Sincan: Mehmet Arslan


BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ


Sincan: Sabri Öz


Kalecik: Filiz Ulusoy


Çubuk: Hayrettin Bal


Gölbaşı: Serkan Yüksel


Altındağ: Enver Yılmaz


Polatlı: İsmail İlbağa


Etimesgut: Orhan Bozkurt


Akyurt: Lütfü Ercan


VATAN PARTİSİ


Ankara Büyükşehir: Tülin Oygür


Altındağ: Sefa Koçoğlu


Akyurt: Emilhan Güçlü


Ayaş: Hasan Dönmez


Bala: Engin Baybaş


Beypazarı: Filiz Kayaönü


Çamlıdere: Cem Karaca


Çankaya: Fırat Kayaönü


Çubuk: Dursun Keskin


Elmadağ: Yılmaz Şekerbay


Etimesgut: Gülser Bektaş


Evren: Özgür Yıldız


Güdül: Bahri Erdem


Gölbaşı: Ergül Bezci


Kahramankazan: Aysel Timuroğlu


Kalecik: Timuçin Yarkın


Keçiören: Murat Ünal


Kızılcahamam: Sevim Deligöz


Mamak: Şen Yazgan


Nallıhan: Celal İlhan


Sincan: Perihan Karagöllü


Pursaklar: Agah Kutlu


Şereflikoçhisar: Altay Yücel


BTP


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı: Mustafa Pak


Altındağ: Haydar Yıldız


Ayaş: Turgut Karadere


Bala: Bayram Güzel


Beypazarı: Aşur Özer


Çamlıdere: Mehmet Ali Türkcan


Çankaya: Murat Özilhan


Çubuk: İzzet Yaşar


Elmadağ: Abidin Uluyol


Etimesgut: Salih Türkyılmaz


Evren: Asım İnce


Gölbaşı: Mehmet Erkul


Güdül: Ömer Kılıç


Haymana: Cevdet Ayık


Kızılcahamam: İhsan Çetin


Kahramankazan: Mahir Ceylan


Kalecik: Zeki Mercan


Keçiören: Mevlüt Emre Vona


Mamak: Hüseyin Kuloğlu


Nallıhan: Rukiye Bıyıklı


Polatlı: Fahri Yılmaz


Pursaklar: Selim Oktay


Sincan: Okan Özgür Özturan


Şereflikoçhisar: Ali Şen


Yenimahalle: Faik Ünal Silier


HDP


Bala: Bülent Akbaş


Çankaya: Filiz Kerestecioğlu


Haymana: Tülay Serbest


Keçiören: Diyadin Fırat


Polatlı: Soner Özalp

Kaynak: AA

Manşet

Haberler