Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Politika » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haberler

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Trabzon'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Trabzon'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Büyükşehir Belediyesi (Cumhur İttifakı): Murat Zorluoğlu


Ortahisar (Cumhur İttifakı): Ahmet Metin Genç


Akçaabat (Cumhur İttifakı): Osman Nuri Ekim


Araklı (Cumhur İttifakı): Recep Çebi


Arsin (Cumhur İttifakı): Sait Gürsoy


Beşikdüzü (Cumhur İttifakı): Harun Demirci


Dernekpazarı (Cumhur İttifakı): Mehmet Aşık


Düzköy (Cumhur İttifakı): Yılmaz Ankara


Çaykara (Cumhur İttifakı): Hanefi Tok


Hayrat (Cumhur İttifakı): Salih Öztel


Köprübaşı (Cumhur İttifakı): Ali Aydın


Maçka (Cumhur İttifakı): Koray Koçhan


Of (Cumhur İttifakı): Salim Salih Sarıalioğlu


Sürmene (Cumhur İttifakı): Rahmi Üstün


Tonya (Cumhur İttifakı): Osman Beşel


Vakfıkebir (Cumhur İttifakı): Muhammet Balta


Yomra (Cumhur İttifakı): İbrahim Sağıroğlu


Cumhuriyet Halk Partisi


Ortahisar (Millet İttifakı): Mehmet Salih Akyüz


Beşikdüzü (Millet İttifakı): Ramis Uzun


Maçka (Millet İttifakı): Musa Turan


Düzköy (Millet İttifakı): Fehmi Köroğlu


Vakfıkebir (Millet İttifakı): Emin Uludüz


Of (Millet İttifakı): Hilmi Saral


Sürmene (Millet İttifakı): Kemal Küçükali


Çaykara: Hasan Düzgün


Hayrat (Millet İttifakı): Ahmet Hasançebioğlu


Tonya (Millet İttifakı): Şuayip Aydın


Milliyetçi Hareket Partisi


Çarşıbaşı (Cumhur İttifakı): Mümin Nuhoğlu


Şalpazarı (Cumhur İttifakı): Refik Kurukız


İYİ Parti


Büyükşehir Belediyesi (Millet İttifakı): Atakan Aksoy


Akçaabat (Millet İttifakı): Osman Akbulut


Araklı (Millet İttifakı): Hasan Suiçmez


Arsin (Millet İttifakı): Suat Sarıalioğlu


Çarşıbaşı (Millet İttifakı): Mehmet Turan


Çaykara: Hanife Birinci


Dernekpazarı (Millet İttifakı): Cevdet Cemal Cansız


Köprübaşı (Millet İttifakı): Selim Avcı


Şalpazarı (Millet İttifakı): Mehmet Öngöz


Yomra (Millet İttifakı): Mustafa Bıyık


Saadet Partisi


Büyükşehir Belediyesi: Hasan Saka


Ortahisar: Ensar Bozali


Dernekpazarı: Abidin Pergel


Düzköy: Suat Çalık


Hayrat: Süleyman Baş


Köprübaşı: Bayram Aydın


Maçka: Hikmet Aydın


Of: Mehmet Sarıalioğlu


Sürmene: Aydın Danışmaz


Şalpazarı: Ahmet Kıran


Tonya: Abdullah Altuntaş


Vakfıkebir: İbrahim Baş


Yomra: Selçuk Atasoy

Kaynak: AA

Manşet

Haberler

Politika

Son Dakika Haberleri