Gecekondu Haberleri

Gecekondu haber, Gecekondu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gecekondu - 08.12.2020
TBMM ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
Bir anısını anlatmak istediğini ifade eden Özkan, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanı ya da düşmüş ama halk içinde geziyor. Ben de Kanal D'yi yönetiyorum. Bir gün ziyaretime geldi. Cebinden bir beyaz mendil çıkardı, masanın üstüne koydu. Mendilin içinde 2 küpe, 1 kolye, 2 de bilezik vardı. Dedi ki; 'Gecekondu mahallesinden geliyorum, oradaki kadınlar bunları bana verdiler, 'bizi kurtar' diye'.
Gecekondu - 03.12.2020
Birleşmiş Milletler Kovid-19 Zirvesi başladı
Bozkır, dünyanın, Büyük Buhran'dan bu yana en derin küresel ekonomik daralma ve 1870'ten bugüne en büyük gelir kaybıyla karşı karşıya olduğuna dikkati çekerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Dünya ekonomisi yüzde 4,4 küçüldü. 20 yıldan sonra ilk defa küresel aşırı fakirlik rakamlarının yükselmesi bekleniyor. Yaklaşık 115 milyon insan aşırı fakirliğe sürüklenme tehlikesiyle karşı karşıya. Dış yatırımlar giderek azalıyor. Seyahat ve ticaret kısıtlamaları, turizm ve ihraç gelirleri ile yurt dışından gelen kaynaklarda kaydedilen sert düşüş tüm dünyada milyarlarca insanın geçim imkanlarını tehdit ediyor." Dünyanın en fakir kesimlerini tehdit eden büyük bir kıtlığın yaklaştığı ve mevcut insani krizlerin kötüleştiği uyarısında bulunan Bozkır; salgının kadınlar, çocuklar, yaşlılar, engelliler, mülteciler, göçmenler, gecekonduda yaşayanlar ve evsizler gibi toplumların en kırılgan kesimlerini orantısız biçimde etkilediğini ifade etti.
Gecekondu - 30.11.2020
Son dakika haber | Mersin'de gecekondu yangını
Son dakika haberi... Mersin'in Aydıncık ilçesindeki bir gecekonduda çıkan yangın hasara neden oldu.
Gecekondu - 29.11.2020
Kepez'deki iki okula çok amaçlı etkinlik salonu inşa ediliyor
Karşıyaka Mahallesi'nin çehresi değişti İnşaatla ilgili Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır'dan bilgi alan Tütüncü, burada yaptığı açıklamada, Karşıyaka Mahallesi'ne 2009'dan bu yana çok güzel eserler yaptıklarını, mahallenin gecekondu çehresini değiştirdiklerini belirtti.
Gecekondu - 24.11.2020
Son Dakika | Keçiören'de toplu sünnet tamamlandı
"Çocuklarımızın daima yanındayız" Sünnet olan çocuklara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Altınok aileleri ise tebrik ederek şunları aktardı: "Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine, 2023 hedeflerine taşıyacak geleceğimiz olan çocuklarımızın daima yanındayız. Bir Keçiören çocuğu olarak geçmişte yaşadığımız sıkıntıları gelecek nesillerin yaşamaması için bu şehre hizmetkar oldum. 1994 yılında göreve ilk seçildiğimde 30 yaşındaydım. O zamanlar gecekondu kenti Keçiören'de sünnetini yaptığımız evlatlarımızın nikahlarını şimdi modern Keçiören'de kıyıyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gecekondu Haberleri | Gecekondu Haber - Haberler - Sayfa 9 - Gecekondu haberleri, son dakika gecekondu haber ve gelişmeleri burada. Bir Annenin Günahı yeni bölüm izle! Bir Annenin Günahı yeni bölüm fragmanı izle! Bir Annenin Günahı yeni bölümde neler olacak?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 05:52:33. #1.16#

title