Gecekondu Haberleri

Gecekondu haber, Gecekondu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gecekondu - 05.05.2021
Son dakika haberleri! Beyoğlu'nda gecekonduda çıkan yangın söndürüldü
Son dakika gelişmesine göre Beyoğlu'nda bir gecekonduda çıkan yangın hasara neden oldu.
Gecekondu - 04.05.2021
Kumluca'da ev yangını
Kumluca ilçesinde bir gecekonduda çıkan yangında, ev ve içindeki eşyalar kullanılamaz hale geldi.
Gecekondu - 24.04.2021
TİKA'dan Kenya'da gıda ve hijyen malzemesi yardımı
Kenya'da Ramazan ayı boyunca gıda ve hijyen malzemesi yardımı yapacaklarını belirten Ümütlü, şunları kaydetti: "2021 yılı Cumhurbaşkanlığımızca 'Yunus Emre' ve 'Türkçe Yılı', 'Hacı Bektaş Veli' ve 'Ahi Evran Yılı' olarak ilan edildi. Bu vesileyle başkanlığımızın 'Erenler Sofrası' adı altında gerçekleştirdiği Ramazan yardımları kapsamında Kenya'nın gecekondu mahallelerinde gıda paketleri ve Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında hijyen setleri dağıtımlarımıza başladık.
Gecekondu - 09.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Yaşanılan coğrafyanın ise insanlığın en kadim yerlerinin başında gelmesi hasebiyle kendi içinde çok daha büyük bir zenginliği barındırdığını belirten Erdoğan, şöyle devam etti: "Sahip olduğumuz bu büyük tarih, kültür ve medeniyet mirasına hakkıyla sahip çıkamadığımız ise acı bir gerçek olarak karşımızda duruyor. İşte bu sebeple sorumluluk üstlendiğimiz her yerde ve her alanda kökü mazide olan ati anlayışıyla hareket ediyoruz. Elbette kültür, sanat, ilim dediğimiz hususlar bir anda üretilemediği gibi bir anda da ortadan kaybolmuyor. Bununla birlikte sağlam siyasi, ekonomik, askeri güce sahip olamayan toplumların kültürlerini, sanatlarını, ilimlerini yaşatmakta da zorluk çektiklerini biliyoruz. Kültür ve sanat eserlerinin her biri diğerini de besleyen, diğerini de ayakta tutan unsurlar olduğu için gerileme başlayınca hiçbir alan bunun dışında kalamıyor. Türkiye ve Türk milleti olarak böyle bir felaketi kısmen de olsa yaşadık. Son asırlarda arka arkaya maruz kaldığımız çöküntüler bizi beka mücadelesine öylesine yoğunlaştırdı ki diğer konulara yeteri kadar vakit ve enerji ayıramadık. Son devletimizi de işte bu hercümerç içerisinde kurduk." "Taklit eden durumunda kalarak özgürlüğümüzden uzaklaştık" Cumhurbaşkanı Erdoğan, günümüz dünyasında toplumlar ve kültürler arasında etkileşimin kaçınılmaz olduğunu vurgulayarak, "Ancak biz diğer hususlarla birlikte kültür sanatta da sadece kopya çeken, taklit eden durumunda kalarak özgürlüğümüzden uzaklaştık. Bilhassa tek parti döneminde kültürel alanda tamamen taklitçi, tamamen baskıcı, ülkenin ve milletin değerleriyle kavgalı bir zihniyetin esiri olduk. Hiç şüphesiz son yıllarda gayet güzel, önemli, takdire şayan kültür sanat ürünleri ortaya konulmuş, ilmi faaliyetler gerçekleştirilmiştir. Mesele bunların sınırlı bir alanda kalmış olmasıdır. Kendi mimarinize sahip çıkmazsanız, kendinizi gecekonduların, çirkin betonarme binaların arasında bulursunuz.
Gecekondu - 09.04.2021
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi mimarinize sahip çıkmazsanız, kendinizi gecekonduların, çirkin betonarme binaların arasında bulursunuz."
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi mimarinize sahip çıkmazsanız, kendinizi gecekonduların, çirkin betonarme binaların arasında bulursunuz."
Gecekondu - 08.04.2021
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Akburak, İzmir'de konuştu Açıklaması
İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak, İzmir'in yapısına ve genetik kodlarına uygun bir parti olduklarını savunarak, "Dolayısıyla gecekondu yapılmıştı tapulu arazimize, yıkacağız galiba bunu İzmir'de öyle görünüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gecekondu Haberleri | Gecekondu Haber - Haberler - Sayfa 5 - Gecekondu haberleri, son dakika gecekondu haber ve gelişmeleri burada. Hayırseverlerden Yangon'daki ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 16:29:07. #1.16#

title