Gecekondu Haberleri

Gecekondu haber, Gecekondu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gecekondu - 26.10.2021
MÜSİAD Konya Şubesi Konya'yı Avrupa'nın ilk "Karbon Nötr Şehri" yapmak için proje hazırladı
"Türkiye'nin en temiz, gecekondu probleminin olmadığı, şehir planlamasının daha kolay yapılabildiği ve en düzenli organize sanayi bölgelerine sahip şehri olan Konya, kuraklık ve kıtlığa karşıda kendi kendine yetebilen bir şehir olmalıdır.
Gecekondu - 16.09.2021
Akdeniz Sanayi Sitesi'nin imar problemleri çözüme kavuşuyor
Son olarak Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi'nin, Ünsal Mahallesi'ndeki 100 dönüm arazisinde 30 yıla yakın yaşanan gecekondu işgali problemi de ortadan kaldırıldı.
Gecekondu - 11.09.2021
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: "Ey Konaşlı sakinleri, 5 binlik plan yapma yetkisi Büyükşehirde"
"Tuzla Belediyesi'nin yetkisi olmadığı bir konuyu gündeme getirmek vatandaş ile dalga geçmektir" Tuzla Belediye Binası önünde yapılan eylem için mesaj atanın Cumhuriyet Halk Partisi'nin ilçe teşkilatı olduğundan haberi olmayan Tuzla Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Düzgün Acar, Başkan Yazıcı'ya, 'Kanıtınız var mı?' diye sordu. Bunun üzerine Başkan Yazıcı, bu soruyu beklediğini belirterek, "Mesajı okuyayım. Değerli basın emekçileri, Konaşlı Mahallesi Gecekondu Alanı İmar Planlarına rağmen, TOKİ'nin imar planını çıkartarak kendilerini mağdur ettikleri iddiasına yönelik Konaşlı Mahallesi mağdurları, Tuzla Belediyesi önünde toplanarak bir açıklama yapacaktır.
Gecekondu - 11.09.2021
Gümüşhane'de göçük
Olay, akşam saatlerinde Hasanbey Mahallesi Karanfil Sokak'ta meydana geldi. Apartman yapmak için açılan alanda akşam saatlerinde büyük bir gürültüyle göçük meydana geldi. İstinat duvarı ve yıkılma tehlikesi nedeniyle daha önce boşaltılan Kemal Akçay'a ait gecekondunun bir kısmı göçükte yıkılarak inşaat sahasına dolarken, hem inşatta çalışan işçi olmaması hem de evde kimsenin olmaması olası faciayı önledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gecekondu Haberleri | Gecekondu Haber - Haberler - Gecekondu haberleri, son dakika gecekondu haber ve gelişmeleri burada. Keçiören'de birçok ilçede görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 02:07:15. #1.14#

title