Gece Gündüz Haberleri

Gece Gündüz haber, Gece Gündüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gece Gündüz 5.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ -10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Otobüsler Dezenfekte tünelinden çıkan askerler Otobüslerin gidişi Detay HABER- KAMERA: Mesut MADAN/BURDUR, ====================== Afyonkarahisar'da, ihtiyaç sahipleri için 'askıda ekmek'   AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesindeki fırında, koronavirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahiplerine destek için 'Hiç kimse ekmeksiz kalmasın ihtiyacı olan askıdan alsın' sloganı ile 'askıda ekmek' kampanyası başlatıldı.  Sandıklı merkezdeki Kütüphane kavşağı yakınlarında bulunan fırında, koronavirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla 'askıda ekmek' kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında fırın camına, üzerinde ekmek fotoğrafıyla 'Hiç kimse ekmeksiz kalmasın ihtiyacı olan askıdan alsın. Sizin de standa katkınız olsun' yazısı asıldı. Yazının önüne de elbise askısı koyulurken, ilk ekmek bağışı ise fırın sahipleri tarafından yapıldı. Kısa sürede hayırseverlerin destekleriyle askı, ekmekle doldu. Koronavirüsle mücadele boyunca devam edecek uygulama kapsamında, hayırseverler tarafından fırından alınan ekmekler, askıya takılacak. İhtiyacı olanlar da istediği zaman, gece gündüz askıdan bu ekmeği ücretsiz alabilecek.
Gece Gündüz 5.4.2020
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ın "evde kal" mesajı
Bu süreçte ekiplerin gece gündüz çalıştığı bildiren Yılmaz, "Zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmayın.
Gece Gündüz: Jandarmadan korona kontrolüGece Gündüz 5.4.2020
Gece Gündüz 5.4.2020
Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, başkan yardımcılarıyla video konferans ile görüştü
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi.
Gece Gündüz: Siper maske ürettilerGece Gündüz 5.4.2020
Gece Gündüz 5.4.2020
"Nefes Ol" projesiyle sağlık çalışanlarına destek
Lokman Hekim Sağlık Vakfı, Allianz Türkiye'nin yaptığı bağışla, Koronavirüs hastalığı (Kovid-19) nedeniyle gece-gündüz, zor şartlarda çalışan sağlık çalışanları için "Nefes Ol" projesini hayata geçirdi.
Gece Gündüz 5.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ -3
Vefa Destek Grubu'nda görev yapan Afyonkarahisar AFAD gönüllü üyesi olan ve Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisi olan Rabia Akçeşme, 6 ay önce gönüllü olarak çalışmaya başladığını ve koronavirüs salgınının ardından yürütülen çalışmalarda vatandaşların yardımına koşmak için gönüllü olduğunu söyledi. Akçeşme, "Ülkemizin koronavirüs salgınından dolayı geçirdiği zor zamanlarda tüm milletimize yardım için buradayız. Gece gündüz demeden her türlü ihtiyaçların karşılanması için çalışıyoruz.
Gece Gündüz 5.4.2020
Bahçe temizliği bahanesiyle çağırdığı jandarmaya "tatlı" sürpriz
Çolak, "Bir gün önceden tatlı aldırdım. Bir bahaneyle de onları çağırdım. Jandarma ekipleri gece gündüz demeden yardımımıza koşuyor, çok yoruluyorlar.
Gece Gündüz: 3 boyutlu destek sürüyorGece Gündüz 5.4.2020
Gece Gündüz 5.4.2020
GÜNDEM / 5 Nisan 2020
"Deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve altyapımız ile gece gündüz demeden bu ihtiyaca karşılık vermek için çalışıyoruz" (Selma Kasap/Ankara) (Fotoğraflı) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Gece Gündüz 4.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli'nin girişimleriyle ilçe merkezi ve bağlı mahallelerdeki evler, zirai ilaçlama uçağıyla dezenfekte edildi. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında kararlı olduklarını ve vatandaşların sağlığının kendileri için son derece önemli olduğunu belirten Başkan Deli, "Bugüne kadar ilçemiz geneli ve bağlı mahallelerimizde salgına yönelik aldığımız tedbirlere bir yenisini daha ekledik. İlçemize bu illeti geçirmeme konusunda son derece kararlıyız ve bu kapsamda alınması gereken tüm önlemleri alıyoruz. İlçemiz genelinde meydan, cadde, sokak, iş yerleri, pazar yerleri ve halkın yoğun olarak bulundu bölgeleri belediyemiz ekipleriyle günlük olarak dezenfekte ediyoruz. Bugün de bir ilki gerçekleştirerek ilçemizi havadan dezenfektan ile dezenfekte ettik. Bizler vatandaşlarımız için mesai kavramı, gece gündüz dinlemeden mücadele ediyoruz.
Gece Gündüz 4.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli'nin girişimleriyle ilçe merkezi ve bağlı mahallelerdeki evler, zirai ilaçlama uçağıyla havadan dezenfekte edildi. Koronavirüsle mücadele kapsamında kararlı olduklarını ve vatandaşların sağlığının kendileri için son derece önemli olduğunu belirten Başkan Deli, "Bugüne kadar ilçemiz geneli ve bağlı mahallelerimizde salgına yönelik aldığımız tedbirlere bir yenisini daha ekledik. İlçemize bu illeti geçirmeme konusunda son derece kararlıyız ve bu kapsamda alınması gereken tüm önlemleri alıyoruz. İlçemiz genelinde meydan, cadde, sokak, iş yerleri, pazar yerleri ve halkın yoğun olarak bulundu bölgeleri belediyemiz ekipleriyle günlük olarak dezenfekte ediyoruz. Bugün de bir ilki gerçekleştirerek ilçemizi havadan dezenfektan ile dezenfekte ettik. Bizler vatandaşlarımız için mesai kavramı, gece gündüz dinlemeden mücadele ediyoruz.
Şu an buradasınız: Gece Gündüz Haberleri | Gece Gündüz Haber - Haberler - Gece Gündüz haberleri, son dakika gece gündüz haber ve gelişmeleri burada. Malatya 112 ailesinde başarı öyküsü yazılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 03:27:24. #1.14#
title