Gecce.com'dan Anında Okuyun

Gecce.com'dan Anında Okuyun

'Aşk Hiç Bitmez' Adlı Yeni Albümünün İkinci Konserini Bu Gecce Bostancı Gösteri Merkezi'nde Vermekte Olan Gülben Ergen Seyirciler Arasında Kenan Erçetingöz'ü Görünce 'Gecce.com da Buradaymış' Dedi.

Gecce.com'dan Anında Okuyun

'AŞK HİÇ BİTMEZ' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜN İKİNCİ KONSERİNİ BU GECCE BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE VERMEKTE OLAN GÜLBEN ERGEN SEYİRCİLER ARASINDA KENAN ERÇETİNGÖZ'Ü GÖRÜNCE 'GECCE.COM DA BURADAYMIŞ' DEDİ.

Konserine ara verip Erçetingöz'le sohbet eden Ergen, 'Bu konser de gecce.com'dan canlı yayınlanıyor mu?' diye sorması üzerine Erçetingöz 'tabii ki' dedi.

Güzel şarkıcı konser hakkında haberimizde yazmamız için seyirciye 'Ne yazsınlar?' diye sorunca seyirci hep bir ağızdan 'Muhteşem konser!' diye bağırdı. Ergen'in bir daha sorması üzerine bu sefer de 'Şahane!' diye bağırdılar. 'Peki benim hakkımda ne yazsınlar?' diye sorması üzerine seyirci 'Olay kadın!' diye bağırdı. Ergen bir daha duymak için 'Anlamıyorum' deyince; seyirci 'Star!' diye tempo tuttu.

Tıklım tıklım dolu olan Bostancı Gösteri Merkezi'nde Gülben Ergen'i izlemeye gelenler arasında Deniz Seki de vardı. Seki'yi gören Ergen, güzel şarkıcıyı sahneye davet etti ve son albümünün 9 şarkıyla çıkacakken son anda Deniz Seki'nin 'ya ölümsün ya düğün' adlı sözü ve müziği kendine ait olan şarkıyı verdiğini söyledi. İki sanatçı bu şarkıyı el ele söylerken seyircilerin şarkıya eşlik etmesi Seki'yi ve Ergen'i çok mutlu etti. Bunun üzerine Deniz Seki 'iyi ki bu şarkıyı sana vermişim' diyerek Ergen'e şarkısını mükemmel yorumladığı için teşekkür etti.