GAZİOSMANPAŞA MEYDANI HABERLERİ

Gaziosmanpaşa Meydanı Haberleri

Gaziosmanpaşa Meydanı haber, Gaziosmanpaşa Meydanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziosmanpaşa Meydanı - 19.8.2020
Son dakika haberi! Gaziosmanpaşa'da Kovid-19 tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirildi
Gaziosmanpaşa Meydanı'nda ve Salih Paşa Caddesi'nde yapılan denetimlerde maske kullanımı, iş yerlerinde dezenfektan veya kolonya bulundurulması gibi konularda inceleme yapan ekipler, iş yeri sahipleri ve vatandaşlara uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verdi.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 11.4.2020
GAZİOSMANPAŞA MEYDANI'NDA ÇOK SAYIDA KİŞİYE CEZA KESİLDİ
"Fırından ekmek aldım" Cemil ÖZDEMİR/ GAZİOSMANPAŞA'da sokağa çıkma yasağına uymayarak dışarı çıkanlara ceza kesildi.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 2.4.2020
GAZİOSMANPAŞA'DA AÇ KALAN GÜVERCİNLERİ UNUTMADI
Koronavirüs önlemleri kapsamında 'evde kal' çağrılarının ardından, Gaziosmanpaşa'da büyük çoğunluğun çağrılara uyduğu görülürken, bir vatandaşta meydandaki güvercinleri besledi.  Koronavirüs salgınına karşı ülke genelinde 'evde kal' çağrıları yapılmaya devam ediyor. Normal şartlarda günün her saati yoğun olan Gaziosmanpaşa Meydanı'nda az sayıda vatandaş vardı.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 2.4.2020
GAZİOSMANPAŞA'DA AÇ KALAN GÜVERCİLERİ UNUTMADI
Koronavirüs önlemleri kapsamında 'evde kal' çağrılarının ardından, Gaziosmanpaşa'da büyük çoğunluğun çağrılara uyduğu görülürken, bir vatandaşta meydandaki güvercinleri besledi.  Koronavirüs salgınına karşı ülke genelinde 'evde kal' çağrıları yapılmaya devam ediyor. Normal şartlarda günün her saati yoğun olan Gaziosmanpaşa Meydanı'nda az sayıda vatandaş vardı.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 17.7.2019
İBB'den üniversite adaylarına tercih danışmanlığı
532 bin 270 öğrenciye rehberlik yapıldı Geçen yıl İstanbul genelinde üniversite tercihi yapan gençlerin yüzde 20'si İBB Tercih Danışma Merkezi'nden destek alırken toplamda 32 bin 300 kişiye ücretsiz tercih danışmanlığı yapıldı. Bugüne kadar 532 bin 270 kişiye üniversite yolunda rehberlik desteği sağlandı. İBB'nin tercih danışma merkezleri, Bağcılar Meydanı, Bahçelievler Şirinevler Meydanı, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı, Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanı, Beşiktaş Meydanı, Şişli Cevahir AVM Önü, Gaziosmanpaşa Meydanı, Kadıköy İskele Meydanı, Üsküdar Meydanı, Çekmeköy Madenler Meydanı, Kartal Meydanı ve Sultanbeyli Kent Meydanı'nda hizmet verecek.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 14.6.2019
"İstanbul'da kentsel dönüşümü kabus olmaktan kurtaracağım"
Bayrampaşa'daki programının ardından Gaziosmanpaşa'ya seçim otobüsünden halkı selamlayarak geçen İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 24.3.2019
İmamoğlu Gaziosmanpaşa'da Konuştu
Mustafa BAKIRHAN/İSTANBUL DHA-CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda düzenlenen mitingde katıldı.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 24.3.2019
İmamoğlu Gaziosmanpaşa'da Konuştu
Haber-Kamera: Mustafa BAKIRHAN/İSTANBUL DHACHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda düzenlenen mitingde katıldı.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 11.2.2019
Üreticiden Tüketiciye Doğrudan Sebze Satışı Başladı
  SEBZE SATIŞ MEYDANLARI: Kağıthane Meydanı, Mecidiyeköy Meydanı, Avcılar Meydanı, Kadıköy Meydanı, Bakırköy Meydanı, Aksaray Meydanı, Taksim Meydanı, Eminönü Meydanı, Kasımpaşa Kızılay Meydanı, Beylikdüzü Meydanı, Bayrampaşa Meydanı, Bağcılar Meydanı, Güngören Meydanı, Sultanbeyli Meydanı, Sultangazi Meydanı, Gaziosmanpaşa Meydanı, Sarıyer Meydanı, Beşiktaş Meydanı, Üsküdar Meydanı, Şirinevler Meydanı, Kartal Meydanı, Pendik Meydanı, Tuzla Meydanı, Sancaktepe Meydanı, Ümraniye Meydanı, Esenler Meydanı, Esenyurt Meydanı, Çekmeköy Meydanı, Küçükçekmece Meydanı, Zeytinburnu Meydanı, Bahçeşehir 1.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 29.10.2018
Gaziosmanpaşa'da 29 Ekim Coşkusu Havadan Görüntülendi
Cumhuriyet'in ilanının 95'inci yıl dönümü Türkiye'nin dört bir yanında coşkuyla kutlanıyor. Gaziosmanpaşa'da da gerçekleştirilen etkinliklere Gaziosmanpaşa Kaymakamlığından Bitlis Valiliği görevine atanan Oktay Çağatay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçede eğitim gören öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gaziosmanpaşa Meydanı'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan etkinlikler, öğrencilerin okuduğu şiirlerle ve halk oyunu ekiplerinin gösterileri ile devam etti.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------ Kaza yapan minibüs Kazanın meydana geldiği yol Olay yerinde inceleme yapılması Cesedin taşınması Tabuta konulması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 296 MB ====================== KURTULMUŞ: TÜRKİYE, BİR DAHA IMF'NİN KAPISINA GİTMEYECEK   AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır" dedi.  Eskişehir'de, 'AK Parti İl Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı' gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay ve Harun Karacan ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda hitap eden Kurtulmuş, Türkiye'nin, bir daha IMF'nin kapısına gitmeyeceğini belirterek, "8- 9 ay önce bir demecimde söyledim. Birileri Türkiye'nin yakın zamanda IMF'nin kapısına tekrar gitmesini isteyecekler. Çünkü laflar var, okuyoruz, takip ediyoruz. Yurt dışında yavaş yavaş yazılmaya başladı. İçeride de kafası dışardakiler gibi çalışanlar söylemeye, mırıldanmaya başladı. 'Türkiye IMF'ye muhtaç hale gelebilir'. Hiç heveslenmesinler. Çok açık söylüyoruz; bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır. Çünkü iyi hatırlıyoruz; IMF'nin Türkiye masası şefinin karşısında herkes böyle düğmesini ilikliyordu. Koca koca bakanlar, hatta başbakandı biri. Dolayısıyla Türkiye bu devirleri geride bıraktı" diye konuştu.  'BU MİLLET CHP'Yİ SİTTİNSENE İKTİDARA GETİRMEZ'  Konuşmasında CHP'ye yönelik eleştirilerde bulunan Kurtulmuş, "Biz halka güvenen bir partiyiz. Yukarıdan, tepeden inme, halka tepeden bakan bir parti değiliz. Halka güvendiğimiz için biz cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini isteriz. Dün Sapanca'da İstanbul İl Teşkilatı'nda konuşurken bir belediye başkanı arkadaşımız da dedi ki 'O mitingdeki sunucu bendim'. 1985 ya da 1984 yılı. Refah Partisi yeni kurulmuş, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 'Cumhurbaşkanını halk seçsin' diye bir miting yapmış.
Gaziosmanpaşa Meydanı - 14.10.2018
Kurtulmuş: Türkiye, Bir Daha IMF'nin Kapısına Gitmeyecek
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "Bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır" dedi.  Eskişehir'de, 'AK Parti İl Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı' gerçekleştirildi. Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay ve Harun Karacan ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda hitap eden Kurtulmuş, Türkiye'nin, bir daha IMF'nin kapısına gitmeyeceğini belirterek, "8- 9 ay önce bir demecimde söyledim. Birileri Türkiye'nin yakın zamanda IMF'nin kapısına tekrar gitmesini isteyecekler. Çünkü laflar var, okuyoruz, takip ediyoruz. Yurt dışında yavaş yavaş yazılmaya başladı. İçeride de kafası dışardakiler gibi çalışanlar söylemeye, mırıldanmaya başladı. 'Türkiye IMF'ye muhtaç hale gelebilir'. Hiç heveslenmesinler. Çok açık söylüyoruz; bir daha Türkiye, IMF'nin kapısına gitmeyecek, IMF'ye muhtaç olmayacaktır. Çünkü iyi hatırlıyoruz; IMF'nin Türkiye masası şefinin karşısında herkes böyle düğmesini ilikliyordu. Koca koca bakanlar, hatta başbakandı biri. Dolayısıyla Türkiye bu devirleri geride bıraktı" diye konuştu.  'BU MİLLET CHP'Yİ SİTTİNSENE İKTİDARA GETİRMEZ'  Konuşmasında CHP'ye yönelik eleştirilerde bulunan Kurtulmuş, "Biz halka güvenen bir partiyiz. Yukarıdan, tepeden inme, halka tepeden bakan bir parti değiliz. Halka güvendiğimiz için biz cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini isteriz. Dün Sapanca'da İstanbul İl Teşkilatı'nda konuşurken bir belediye başkanı arkadaşımız da dedi ki 'O mitingdeki sunucu bendim'. 1985 ya da 1984 yılı. Refah Partisi yeni kurulmuş, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 'Cumhurbaşkanını halk seçsin' diye bir miting yapmış.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gaziosmanpaşa Meydanı Haberleri | Gaziosmanpaşa Meydanı Haber - Haberler - Gaziosmanpaşa Meydanı haberleri, son dakika gaziosmanpaşa meydanı haber ve gelişmeleri burada. Gaziosmanpaşa'da gençler, Milli Ağaçlandırma Günü'nde fidan dikti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 18:55:18. #1.15#
title