Gaziosmanpaşa'da Sabıkalı Şahıslar Arasında Çıkan Tartışma Kanlı Bitti

Gaziosmanpaşa'da Sabıkalı Şahıslar Arasında Çıkan Tartışma Kanlı Bitti

Gaziosmanpaşa'da Sabıkalı Oldukları İddia Edilen 3 Kişi Arasında Çıkan Tartışma Kanlı Bitti. Silahını Çeken Şüphelinin, Kurşunlarına Hedef Olan 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 1 Kişi İse Kaldırıldığı Hastanede Tedavi Altına Alındı.

Gaziosmanpaşa'da Sabıkalı Şahıslar Arasında Çıkan Tartışma Kanlı Bitti

Gaziosmanpaşa'da sabıkalı oldukları iddia edilen 3 kişi arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Silahını çeken şüphelinin, kurşunlarına hedef olan 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ise kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Sultançiftliği Taşköprü Erhan Çavuşoğlu Caddesi girişinde meydana gelen olayda, sabıkalı oldukları iddia edilen "Ayı Murat" lakaplı Feridun A., Şerif K. (29) ve adı öğrenilemeyen bir kişi arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine silahını çeken şahıs, adeta kurşun yağdırdı. Kurşunların hedefi olan Feridun A. göğsünden vurulurken, Şerif K. ise çenesi ve kolundan yaralandı.

Halk Hastanesi'ne kaldırılan Feridun A. tüm müdahalelere rağmen kurtarılmazken, Şerif K.'nın ise Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındığı öğrenildi.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Bölgede inceleme yapan ekipler 1 adet şarjör, kovan ve çok sayıda mermi buldu. Kaçan şahsın bulunması için araştırma yapılıyor.

(HD-RA-NÇ-Y)