Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam: "İki Takımda Güzel Futbol İçin Sahaya Çıktı"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, İki Takımında Güzel Futbol İçin Sahaya Çıktığını ve Savunma Anlayışını Benimsediğini Söyledi. Çabuk Atakları Daha İyi Çıkaran Takımın İyi Pozisyonlar Bulduğunu Belirten Sağlam, "İki Takımında İyi Mücadele Ettiğini ve Seyir Zevki Yüksek Bir Müsabaka Olduğunu Düşünüyorum. Maçın Sonucu Bize Göre Beraberlikti." Dedi.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam:

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, iki takımında güzel futbol için sahaya çıktığını ve savunma anlayışını benimsediğini söyledi. Çabuk atakları daha iyi çıkaran takımın iyi pozisyonlar bulduğunu belirten Sağlam, "İki takımında iyi mücadele ettiğini ve seyir zevki yüksek bir müsabaka olduğunu düşünüyorum. Maçın sonucu bize göre beraberlikti." dedi.

Trabzonspor karşısında kontrollü oynamayı tercih ettiklerini ve ikinci yarı biraz daha ofansif oynamaya başladıklarını hatırlatan Sağlam, "Göreve başladığım günden beri belli oyuncuları oynatmaya çalışıyoruz. Bugünde bunların acısını yaşıyoruz. Erdal'ı kötü oynadığı için oyundan çıkarmadım, uzun bir zamandan beri oynamadığı için yorulduğunu gördüm ve oyundan aldım. Gol attıktan sonra yakaladığı pozisyonları daha kuvvetli bir Erdal olsaydı gole dönüştüreceğinden şüphem yoktur" diye konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, iki takımında zaman zaman birbirine üstünlük sağladığını söyledi. Yanal, "Oyuna bakıldığında çok kaliteli diyemeyiz ama, her iki takımda rahat davrandı. Trabzonspor olarak önümüzdeki sezona odaklandık. Uzun zamandan beride buna çalışıyoruz. Ligdeki konumumuzu yukarıya çıkaracak pozisyonları değerlendiremiyoruz" şeklinde konuştu.

Gaziantepsporlu Murat Ceylan da Gaziantepspor'u layık olduğu yere taşımak için çalıştıklarını söyledi.

Kaynak: CHA