Gaziantepspor- Beşiktaş Maçından Notlar

Beşiktaş Paf Takımı Gaziantep Paf Takımı ile 3-3 Berabere Kaldı. Siyah Beyazlıların Gollerini Emre İncemolla (2) ve Emre Özkan Kaydeti. Alt Yapı Sorumlusu Halim Aydın, Hakan Aksoy, Mario Berk Alt Yapı Maçını İzleyerek Oyunculara Moral Verdiler.

Gaziantepspor- Beşiktaş Maçından Notlar

Beşiktaş Paf takımı Gaziantep Paf takımı ile 3-3 berabere kaldı. Siyah beyazlıların gollerini Emre İncemolla (2) ve Emre Özkan kaydeti. Alt yapı sorumlusu Halim Aydın, Hakan Aksoy, Mario Berk alt yapı maçını izleyerek oyunculara moral verdiler.

Beşiktaş'ın Gaziantep deplasmanına takımlarını desteklemek için çevre illerdeki Beşiktaş Dernekleri ile Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği kurucularından Aydın İzgeç, Erdal Diktaş, Cengiz Zülfikaroğlu ile Siyah Beyaz Derneği Başkanı Batur Gültekin, Necip sever ile çok sayıda kongre üyesi karşılaşmayı Şeref tribününden izlediler.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu dün Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın davetinde bir araya gelerek dostluk yemeği yedi. Meşhur Halil Usta'da yenilen davette Demirören, Gaziantepspor ile kardeş kulüp olduklarını belirttiler.

Beşiktaş'ın ve milli takımın başarılı defans oyuncusu İbrahim Toraman adalesindeki ağrılara rağmen Gaziantepspor karşılaşmasında oynamak istedi. Teknik direktör Jean Tigana da İbrahim Toraman'a formayı verdi.

Gaziantepspor - Beşiktaş maçını yaklaşık 3500 Beşiktaş taraftarı izlerken, Gaziantepsporlu taraftarlar ise maçın başlamasına 1 saat kala Kamil Ocak Stadı'nda tribünleri doldurdular.

Zeki GÜNAY - GAZİANTEP/ DHA

Kaynak: DHA