Gaziantepspor: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk Yarı)

Gaziantepspor: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk Yarı)

Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor ile Beşiktaş Arasında Yapılan Maçın İlk Yarısı Golsüz Eşitlikle Sona Erdi.

Gaziantepspor: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk Yarı)

Turkcell Süper Lig'de Gaziantepspor ile Beşiktaş arasında yapılan maçın ilk yarısı golsüz eşitlikle sona erdi.

9. dakikada Serkan, Gaziantepspor ceza alanına ortaladı. Ceza alanında uygun pozisyonda olan Tello, topa dokunamayınca meşin yuvarlak auta çıktı.

12. dakikada Gaziantepspor'un kazandığı serbest atışı Uğur kullandı. Bu futbolcunun yaklaşık 30 metreden çok sert vuruşunda, meşin yuvarlağı Beşiktaş kalecisi Hakan güçlükle kontrol etti.

14. dakikada Gaziantepspor ceza alanına giren Tello'nun ortasında, Mert Nobre kafayla topa çok güzel vurdu. Gaziantepspor kalecisi Ömer de aynı güzellikte uçarak, filelere gitmekte olan topu yumruklayıp uzaklaştırdı.

24. dakikada Ekrem, soldan Beşiktaş ceza alanına girdi, ancak uygun pozisyonda olmasına karşın topu ayağında çok tutunca defans uzaklaştırdı.

33. dakikada De Nigris, Deumi'nin orta alandan gönderdiği topu kontrol ederek önüne aldı. Bu futbolcu, Beşiktaş ceza alanına girmek isterken kaleci Hakan ayaklarıyla uzanarak topu kornere gönderdi.

41. dakikada De Nigris, orta alandan aldığı topu sürükleyerek Beşiktaş ceza alanına dek girip 3 Beşiktaşlı futbolcuyu geçti, ancak uygun pozisyonda topu dışarıya attı.

Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0'lık skorla tamamlandı.

Stat: Kamil Ocak

Hakemler: Bülent Yıldırım, Alpaslan Acımert, Mustafa Sönmez

Gaziantepspor: Ömer, Mehmet, Uğur, Zurita, De Nigris, Metin, Deumi, Ekrem, Özgür Bayer, Özgür Yıldırım, Volkan

Beşiktaş: Hakan, İbrahim Toraman, Serdar Kurtuluş, Tello, Baki, Gökhan Zan, Serdar Özkan, Ricardinho, Koray, Mert Nobre, Delgado

Sarı Kart: Dk. 13 Ekrem (Gaziantepspor)

Kaynak: AA