Gaziantepli Sanayici ve İşadamı Naci Topçuoğlu'nun Vefatı

Gaziantepli Sanayici ve İşadamı Naci Topçuoğlu'nun Vefatı

Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantepli Sanayici ve İşadamı Naci Topçuoğlu'nun Vefatından Derin Üzüntü Duyduğunu Belirterek, "Şehrimiz ve Ülkemiz, Yatırımları ve Girişimleri ile İş Dünyamıza Yeni Vizyonlar Katan, Değerli Bir Müteşebbisini Kaybetti" Dedi.

Gaziantepli Sanayici ve İşadamı Naci Topçuoğlu'nun Vefatı

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantepli sanayici ve işadamı Naci Topçuoğlu'nun vefatından derin üzüntü duyduğunu belirterek, "Şehrimiz ve ülkemiz, yatırımları ve girişimleri ile iş dünyamıza yeni vizyonlar katan, değerli bir müteşebbisini kaybetti" dedi.

Sanayici ve işadamı Naci Topçuoğlu'nun vefatı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayan GTO Başkanı Aslan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sayın Naci Topçuoğlu'nun bu ani ve beklenmeyen ölümü, bizleri derin üzüntüye sevk etmiştir. Kendisi, gerek yatırım ve girişimleri, gerekse de insani yönü ile şehrimiz ve ülkemiz için önemli bir kişilikti. Vefatı hepimiz için büyük bir kayıptır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırımları ile özellikle kentimizde önemli ölçüde istihdam sağlayan, girişim ve yatırımları ile iş hayatımıza yeni ufuklar açıp, vizyon kazandıran, Sayın Naci Topçuoğlu'nu hiçbir zaman unutmayacak, saygı ile anacağız. Kendisine, Cenabı Allah'tan rahmet diliyor, ailesi, yakınları, çalışanları ve Türk iş dünyasına baş sağlığı dileklerimi sunuyorum.'' (TB-KK-KK-Y)