Gaziantep Üniversitesi Haberleri

Gaziantep Üniversitesi haber, Gaziantep Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziantep Üniversitesi - 16.09.2021
Gaziantep kültür sanat hayatını konserlerle renklendirecek
Şarkıcı Melike Şahin, Gaziantep Üniversitesi Mavera Açık Hava Sahnesi'nde 23 Eylül Perşembe saat 21.
Gaziantep Üniversitesi - 16.09.2021
TSE Başkanı Şahin: "TSE markası, tüketiciler tarafından güvenin garantisi olarak algılanmaktadır"
Ürün ve hizmetlerin kalite gereklerini oluşturmak için standartların belirlenmesi sürecinde tüketicilerin, üreticilerin ve üniversitelerin katkısının öneminin vurgulandığı seminer, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Gaziantep Üniversitesi - 13.09.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'a "Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı" verildi
Meclis'te konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bakan Varank'a "Fahri Hemşehrilik Payesi ve Beratı" verilmesi hususuna ilişkin şunları söyledi: "2014 yılında 'Şehrin sanayi altyapısını yüksek teknolojiye nasıl geçireceğiz?', 'Nasıl katma değer getirecek altyapıyı yapacağız?' diyerek bu mesele üzerinden şehrin bütün boyutlarıyla ele alarak raporlama yaptık. Burada 5 madde vardı ve bu maddelerin hepsinin yerine hızlı bir şekilde getirilmesi gerekiyordu. Hükümetimizin 11'inci Kalkınma Programı'nda yer alan maddelerle aynısı olunca biz hızlı bir şekilde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'mıza götürdük ve cazibe merkezi halini almaya başladık. Özellikle KAGİDEM'in hayata geçirilmesi, ürünlerin üretilmesi, pazarlanması gibi birçok konuda destek aldık. 'Akıllı Şehir' ve 'Veri Koordinasyon Merkezi'nin projelerini onaylattık. Çünkü artık yüksek teknolojiye şehirlerimizi de hazırlamamız gerekiyor. Şehirlerimizi akıllı hale dönüştürmemiz gerekiyor. Ayrıca fabrikaların yalınlaştırılması gibi birçok yeniliği barındıran model fabrikanın kurulması için Organize Sanayi Bölgesi ile ortak çalışılarak kuruldu. Ayrıca Gaziantep Üniversitesi'nin içine bir bilim merkezi yapılıyor.
Gaziantep Üniversitesi - 10.09.2021
Şahinbey'de eğitime dört koldan destek
Gaziantep Valiliği koordinasyonunda Şahinbey Kaymakamlığı, Şahinbey Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, İl Müftülüğü, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, GAGEV tarafından; kitap fuarı işbirliği, çanakkale ziyaretleri, ana sınıfı öğrencilerine yemek projesi, boyama ve eğitim seti dağıtımı protokolleri imzalandı.
Gaziantep Üniversitesi - 09.09.2021
Komedyen Tolga Çevik, tek kişilik gösterisiyle Gaziantep'te sevenleriyle buluşacak
Gösteri 16 Eylül Perşembe Gaziantep Üniversitesi Mavera Açık Hava Sahnesi'nde saat 21.
Gaziantep Üniversitesi - 02.09.2021
Gaziantep'te "Doğru Koca Nasıl Seçilir" oyunu sahnelenecek
Oyun 9 Eylül Perşembe Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde saat 21.
Gaziantep Üniversitesi - 19.08.2021
Gaziantep "Aile ve Baba Temalı Fotoğraf Yarışması" başvuruları başladı
Aileyi oluşturan temel taşlardan olan "baba" yı odak alan "Aile ve Baba Temalı Fotoğraf Yarışması" Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gaziantep Temsilciliği ortaklığında düzenlenecek.
Gaziantep Üniversitesi - 19.08.2021
TEKNOFEST yarışmalarına başvuruda bulunan üniversite öğrencisi sayısı 4 yılda 21 bini geçti
TEKNOFEST'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde düzenlenen Teknoloji Yarışmaları'na başvurularda bu yıl 640 başvuru ile Gaziantep Üniversitesi ilk sırada yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gaziantep Üniversitesi Haberleri | Gaziantep Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Gaziantep Üniversitesi haberleri, son dakika gaziantep üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. ASKERLERE VE İHTİYAÇ SAHİBİ HASTALARA PİJAMA TAKIMI ARMAĞAN EDİLECEK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 22:32:23. #1.15#

title