Gaziantep'te Otomotiv Şenliği Düzenlendi

Gaziantep'te Otomotiv Şenliği Düzenlendi

Gaziantep'te, 1. Tarihi Şirehanı Gaziantep Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Şenliği Kapsamında Oto-show Düzenlendi.

Gaziantep'te Otomotiv Şenliği Düzenlendi

Gaziantep'te, 1. Tarihi Şirehanı Gaziantep Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Şenliği kapsamında Oto-Show düzenlendi.

Otomobil bayilerinin katkılarıyla gerçekleştirilen Otomotiv Şenliği'nde, dünyaca ünlü otomobil modelleri sergilendi. Tarihi Şirehanı'nda düzenlenen şenliğe; Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Önder Büdeyri, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Milli Eğitim İl Müdürü Süleyman Şişman ve Gaziantepli otomobil severler katıldı. Şenliğe katılanlar, otomobil endüstrisinin en gözde eserlerini yakından görme şansı buldu.

Şenliğe gösteri amaçlı getirilen otomobiller arasında; Mercedes S 63 AMG, Audi Q73.0 Sline, Audi A4 S LİNE ve BMW 5.28 4 MATİC gibi ünlü markalar yer aldı.

Şenlik kapsamında Oto-Show'u gezme şansı bulan Gaziantepliler için bir de yemek yapma yarışması düzenlecek. 13 Haziran tarihinde yapılacak yarışmada, Gaziantepli kadınlar en iyi zeytinyağlı dolma ve tatlıları yapmak için yarışacak. Yemek yarışmasında dereceye girenlere katılım belgesi ve çeşitli hediyeler verilecek.

Dünyaca ünlü otomobil markalarının yer aldığı ve çeşitli gösterilerin düzenleneceği Oto-Show, 15 Haziran tarihine kadar açık kalacak.

(TB-OÇ-Y)