Gaziantep'te Nevruz ve Erdoğan Tedbirleri

Gaziantep'te Nevruz ve Erdoğan Tedbirleri

Gaziantep'te Nevruz Nedeniyle Oluşabilecek Olumsuz Olayların Önüne Geçebilmek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi Günü Şehre Yapacağı Ziyaret Sebebiyle Güvenlik Tedbirleri En Üst Düzeye Çıkarıldı.

Gaziantep'te Nevruz ve Erdoğan Tedbirleri

Gaziantep'te Nevruz nedeniyle oluşabilecek olumsuz olayların önüne geçebilmek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü şehre yapacağı ziyaret sebebiyle güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkarıldı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin önemli kavşaklarında uygulama noktaları oluşturuldu. Kentin giriş ve çıkışları kontrol altında tutulurken, uygulama noktalarında durdurulan araçlar ve içerisindeki şahıslar da didik didik arandı. Yaşanabilecek olumsuz olayların önüne geçilmesi, aranan şahısların yakalanması, suç ve suçluların önlenmesi amacıyla yapılan uygulamalardardan memnun olan vatandaşlar, bunun her zaman devam etmesi gerektiğini belirttiler. Vatandaşlar, kontrollerden rahatsızlık duymadıklarını, uygulama ile suçluların yakalanmasının sağlanacağını, suçların önleneceğini ve her şeyden önemlisi de can güvenliklerinin sağlanacağını kaydettiler.

(OÇ-OK-Y)

Kaynak: İHA