'
Gaziantep'te Karne Heyecanı

Gaziantep'te Karne Heyecanı

Gaziantep'te Karne Dağıtım Törenine Katılan Vali Süleyman Kamçı, Notlarının Düşüklüğüne Ağlayan Küçük Bir Kızı Teselli Etti.

Gaziantep'te Karne Heyecanı
26.01.2007 18:37 | Son Güncelleme: 26.01.2007 18:37

Gaziantep'te karne dağıtım törenine katılan Vali Süleyman Kamçı, notlarının düşüklüğüne ağlayan küçük bir kızı teselli etti.

Karne dağıtımı için Gaziantep Şahinbey 23 Nisan İlköğretim okuluna gelen Vali Süleyman Kamçı, Şahinbey Kaymakamı Mustafa Esen ve Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman öğrencilerle sohbet etti. Törende konuşan Vali Süleyman Kamçı, ailelerin ve öğretmenlerin desteğiyle çocukların iyi yetiştirilebileceğini belirterek, geleceğin teminatı olan çocukları başarıya ulaşması için çok çalışması gerektiğini söyledi. Vali Kamçı, çocuklara yeni bir okul sözü de vererek, bahçede 24 derslik bir ek bina yapılacağını söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman ise 2006-2007 öğretim yılının birinci döneminin başarılı bir şekilde tamamlandığını ifade etti. Şişman, "Bu ilk yarı dönemi gerek yöneticilerimiz, gerek öğretmenlerimiz, gerek öğrencilerimiz gerekse siz değerli velilerimiz için çalışılan bir dönem olarak geride bırakarak, 15 günlük tatil sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Ocak -9 Şubat tarihleri arasındaki bu 15 günlük sürenin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Geride bıraktığımız dönemin bir değerlendirilmesi yapılamalı ve eksikliklerimizin ortaya çıkarılması gerekmektedir" dedi.

Vali Kamçı daha sonra öğrencilerin karnelerini dağıttı. Karnesinde notlarının düşük olduğunu gören bir öğrenci gözyaşlarına hakim olamadı. Vali Kamçı, ağlayan öğrenciyi teselli ederek başarıya ulaşması için çalışması gerektiğini söyledi. Gözyaşı döken minik öğrenci güçlükle sakinleştirildi.

(HD-ST-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title