Haberler » Ekonomi » Haber

Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi Ünlülerin Akınına Uğruyor

Türkiye'nin Tanınmış Simalarından Coşkun Aral, Ayşe Tüter, Wilco Van Herpen, Nazım Alpman ve Ayhan Sicimoğlu, Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde Sevenleri ile Buluştu.

Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi Ünlülerin Akınına Uğruyor

Türkiye'nin tanınmış simalarından Coşkun Aral, Ayşe Tüter, Wilco Van Herpen, Nazım Alpman ve Ayhan Sicimoğlu, Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde sevenleri ile buluştu.

Kapılarını açtığı 17 Nisan 2009 tarihinden itibaren Gaziantep'in yeni gözdesi olan Sanko Park Alışveriş Merkezi her gün farklı bir heyecana ev sahipliği yapıyor. Daha önce Canan Tan ve Ahmet Ümit'i misafir eden Sanko Park Alışverişi şimdi de "Digitürk Şehrinize Geliyor Pojesi" ile Coşkun Aral, Ayşe Tüter, Wilco Van Herpen, Nazım Alpman, Ayhan Sicimoğlu'nu Gaziantepliler ile buluşturdu.

Gaziantep halkı ekranlardan severek takip ettikleri ünlü yüzlerle Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde karşılaşmanın mutluluğunu yaşadı. Karşılıklı sohbet ile geçen aktiviteden ünlü yüzler de Gaziantep'e ve Gaziantep halkına hayran kalarak ayrıldı.

Aktiviteye gösterdiği destek nedeniyle Digitürk yönetiminden teşekkür plaketi alan Sanko Park AVM yönetimi, bu tür aktivitelerin Sanko Park Alışveriş Merkezi'nde süreklilik kazanacağını belirtti.

(CİHAN)