Gaziantep'in İlk Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi 'Lapis Outlet' Oldu
Haberler » Güncel » Haber

Gaziantep'in İlk Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi 'Lapis Outlet' Oldu

Gaziantep'in İlk Outlet Alışveriş Merkezi Lapis Outlet Mağazaların Buluşma Noktası Olacak. Gaziantep'in Vazgeçilmez Adresi Olmayı Hedefleyen Lapis Outlet, Karataş Semtinin En Hareketli Bölümünde ve Gaziantep Üniversitesi'ne Yakın Cazip Bir Noktada Bulunuyor.

Gaziantep'in İlk Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi 'Lapis Outlet' Oldu

Gaziantep'in ilk outlet alışveriş merkezi Lapis Outlet mağazaların buluşma noktası olacak. Gaziantep'in vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen Lapis Outlet, Karataş semtinin en hareketli bölümünde ve Gaziantep Üniversitesi'ne yakın cazip bir noktada bulunuyor. 30 bin 250 metre kare alan üzerinde kurulu olan Lapis Outlet Alışveriş Merkezi'nde, 58 dış, 114 iç dükkân olmak üzere 172 mağaza yer alıyor.

Mekân seçiminde olduğu gibi Gaziantep'in gelişmekte olan trafiğini de göz önüne alan Lapis Outlet müşterilerinin için rahat alışveriş imkânları yapabilmesi için 10 bin metre kare kapalı otopark alanı ile araç park sorununu da ortadan kaldırdı.

Lapis Outlet'in, sadece alışveriş merkezi değil ayrıca renkli bir yaşam merkezi olmayı da hedeflediğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkerim Kanat, "Ziyaretçilerine alışveriş dışında keyifli zaman geçirme seçenekleri de sunan Lapis Outlet, doğal buz pisti, cafe alanları, food court bölümü, bin 270 metre kare alana sahip sinema salonunun yanı sıra 7'den 70'e herkesin eğlenebileceği eğlence salonları ile modern alış verişin Gaziantep'te vazgeçilmez mekânı olmaya adaydır." diye konuştu.