Gaziantep: Gaziantepspor'dan Basın Mensuplarına İftar Yemeği

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Basın Mensuplarına Verdiği İftarda Basının Önemine Dikkat Çekerek, "Basınsız Bir Dünya, Karanlık Bir Odaya Benzer" Dedi.

Gaziantep: Gaziantepspor'dan Basın Mensuplarına İftar Yemeği

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, basın mensuplarına verdiği iftarda basının önemine dikkat çekerek, "Basınsız bir dünya, karanlık bir odaya benzer" dedi.

Gaziantepspor yönetimi tarafından Royal Otel'de verilen iftar yemeğinde basın mensupları ile biraraya gelen Başkan Kızıl, "Gaziantepspor basınsız, basın Gaziantepspor'suz olmaz" diyerek basının önemine dikkat çekti. Basının doğruları yazması gerektiğini belirten Başkan Kızıl, basının olmadığı bir dünyayı "karanlık odaya" benzetti. Basının yaptığı yapıcı eleştirilerle hatalarını anladıklarını kaydeden Başkan Kızıl, "Eleştirilerin şahsa yönelik olmaması gerekir. Basın, Gaziantepspor ile halkın kenetlenmesi sağlayan en önemli unsurdur. Gaziantepspor; ne yöneticilerin, ne de kulüp başkanınındır. Gaziantepspor, tüm Gaziantepliler'indir. Gaziantepspor'un başarısı Gaziantepliler'indir. Gaziantepspor'un başarısı için çalışıyoruz. Başarımızda basının desteği önemlidir" diye konuştu.