Gaziantep: Gaziantepspor'da Kayserispor Maçı Hazırlıkları

Turkcell Süper Ligi'nde Hafta Sonu Kayserispor'u Konuk Edecek Olan Gaziantepspor, Bu Maçın Hazırlıklarını Galibiyet Parolasıyla Sürdürüyor.

Gaziantep: Gaziantepspor'da Kayserispor Maçı Hazırlıkları

Turkcell Süper Ligi'nde hafta sonu Kayserispor'u konuk edecek olan Gaziantepspor, bu maçın hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdürüyor.

3 haftadır galip gelemeyen Gaziantepspor, Kayserispor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde, Teknik Direktör Walter Zenga yönetiminde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Bugün yapılan antrenmana tüm futbolcular katılırken, taktik ağırlıklı bir çalışma yapıldı. Bursaspor maçında sakatlanan ve tedavisine devam edilen Göksel Akıncı ise, kondisyoner Antrenör Lusiano Torri tarafından özel olarak çalıştırıldı. Kırmızı-siyahlılar, yarın yapacakları antrenman sonrası kendi tesislerinde kampa girecek.

Bu arada, ümit ve genç milli takımlara oyuncu kazandırmak amacı ile bölge illerinde bazı çalışmalar başlatıldığı bildirildi. Gaziantepspor'da forma giyen Orhan Taşdelen, Mahmut Bezgin, Mesut Yılmaz, Bülent Tek, Onur Aydın, Hurşit Yaldız ve Fahri Genç'in bölge karmasına çağrıldığı, bu futbolcuların 27 Kasım Pazartesi günü saat 13.00'te Adana 5 Ocak Stadı'nda hazır bulunmaları istendi. Bölge karmasında başarılı olan futbolcuların, 4-7 Ocak 2007 tarihleri arasında ümit ve genç milli takımlara oyuncu kazandırmak amacı ile organize edilecek turnuvalara katılacakları ifade edildi.

Öte yandan, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK), 12 Kasım'da oynanan Gaziantepspor-Bursaspor maçında çıkan olaylar nedeniyle Gaziantepspor'a bin YTL para cezası verdiği bildirildi.

Bu arada, Kulüpler Birliği Vakfı'nın yarınki toplantısına Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın da katılacağı kaydedildi.

Kaynak: İHA