23 Ocak 2021 Cumartesi Günü Gazete Manşetleri, Gazeteler

23.1.2021 TARİHLİ GAZETELER

Türkiye'deki 23.1.2021 tarihli ulusal gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.
Bugünkü gazeteler için tıklayın.
Gazete Başlıkları

WISE.TV: Teknoloji Firmaları Covid-19'dan Olumlu Etkilendi! - Systemair HSK Genel Müdürü Ayça Eroğlu, doğru havalandırma sistemi hakkında bilgi verdi.


SONDAKIKA.COM: Ucuz PUBG Mobile UC Nereden Alınır? - Mutfakların vazgeçilmezi, yemeklerin lezzet kahramanı, ekmeğe sürüldüğünde Türk işi Fast Food olan '' Ev Yapımı Salça''.


TOURISM TODAY: Avrupa Birliği'nden Türkiye'ye yönelik ilk adımı Lüksemburg'tan Luxair attı - Avrupa Birliği ülkelerinden Türkiye uçuşlarına yönelik ilk adımı Lüxenburg'tan Luxair attı. Luxair, Antalya uçuşlarına 3 Nisan'da başlıyor.


CARMEDYA.COM: Yenilenen Mercedes-Benz C Serisi tanıtıldı - Volvo Cars, XC40 Recharge modelinin ardından şimdi de yeni elektrikli modeli C40 Recharge’ın dünya lansmanını gerçekleştirdi.


INTERSINEMA.COM: Those Who Wish Me Dead Filmi - Those Who Wish Me Dead filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Those Who Wish Me Dead filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.


SPAGE MAG: Yapay Zeka'da Hukuki Sınırlar Belirlenmeli" - Yapay zeka uygulamalarının hayatın her alanında etkin şekilde kullanıldığını belirten uzmanlar, yapay zeka uygulamalarının sınır ve çerçevesinin belli hukuki düzlemde çizilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.


DUGOUT: Zlatan Ibrahimovic'in Ajax Kariyerinin Başlangıcı - Tottenham'ın Burnley karşısında aldığı 4-0'lık galibiyetteki maçta teknik direktör José Mourinho'nun maç esnasındaki tepkilerine göz atın.


DW.COM: Üniversite öğrencilerine ücretsiz tampon ve ped - Yapılan bir araştırma, Alman ekonomisinin en az 2025 yılına kadar pandeminin etkilerini hissedeceğine işaret ediyor.


PLAYERBROS: Zula Mobile v0.18. güncellemesi yayınlandı! - Zula Mobile v0.18 güncelleme neler içeriyor?


SNOB MAGAZI: Yıllar içerisindeki değişimi olay olmuştu... Özge Ulusoy'dan ilk açıklama geldi - Yunanistan'ın en tanınmış oyuncularından Dimitris Lignadis, reşit olmayan iki çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu için gözaltına alındı. İşte Yunanistan'ı sarsan o olayın perde arkası...


BBCTURKISH.COM: Yeni Zelanda'da kıyıya vuran 15 balina öldü, 28'i kurtarıldı - Yüz yıllarca önce prestijli bir İslam kütüphanesi, Arap rakamlarını dünyaya sundu.


TEKMOLOJI: Word Belgesi, Tek Bir Tık ile PowerPoint Sunumuna Dönüşecek! - Windows PC'nizin Firefox'ta bağlantıları açmasını, Mac'inizin Chrome'u yüklemesini veya iPhone'unuzun Edge'i tercih etmesini mi istiyorsunuz? Bir PC, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazda varsayılan web tarayıcısını nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


HURRIYET.COM.TR: Yüz yüze eğitimde hijyene dikkat - Zaptçıoğlu'nun avukatı sanatçıya herhangi bir ödeme yapılmadığını belirtti ve ekledi: Ressama ait 4 tablonun çoğaltılmış nüshası dizide kullanılmıştır.


DHA.COM.TR: ZTK yarı final maçlarının programı belli oldu - ZONGULDAK'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) ait maden ocağında 3 Mart 1992'de meydana gelen grizu patlamasında yaşamını yitiren 263 maden işçisi, facianın 29'uncu yıl dönümünde ocak girişinde dualarla anıldı.


HABERLER.COM: Zynga, Echtra Games'i satın aldı - Zuhal Topalla Sofrada programın yapımcısı Korhan Saygıner gündemde yer alan isimler arasında. Peki, Korhan Saygıner kimdir? Zuhal Topal'ın eşi kim? Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner ne iş yapıyor?


AA.COM.TR: Zorla senet imzalattırdığı öne sürülen 4 kişi yakalandı - Zonguldak'ta uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen şüpheli tutuklandı.


IHA.COM.TR: Züccaciye sektörü pandemiden olumlu etkilendi - Züccaciye sektörü pandemiden olumlu etkilendi Salgının ihracat yapan firmaları zor bir sürece soktuğu bu dönemde züccaciye sektörü ise olumlu yönde etkilendi.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.

title