Gazetecilerden Eş Başkanlara Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Gazetecilerden Eş Başkanlara Ziyaret

Temsilci - Yerel
Gazetecilerden Eş Başkanlara Ziyaret

Bölgede çatışmalı ortamda görev yapan meslektaşlarıyla dayanışmak amacıyla Diyarbakır'a gelerek Haber Nöbeti tutan gazeteciler, Eş Başkanları ziyaret etti.

İstanbul'da çeşitli basın yayın kuruluşunda görev yapan bir grup gazeteci, bölgede görev yapan meslektaşlarıyla dayanışmak ve haber alma hakkını savunmak amacıyla Diyarbakır'a gelerek Haber Nöbeti tutmaya başladı.

Haber Nöbeti tutan gazetecilerden Cumhuriyet Gazetesi'nden Ayşe Yıldırım, Haberdar internet sitesinden Celal Başlangıç ve Said Sefa, Evrensel Gazetesi'nden Ceren Sözeri, Özgür Düşünce Gazetesi'nden Ergun Babahan, ETHA'dan Önder Öner, Diken internet sitesinden Tunca Öğreten ve bağımsız gazeteci Evrim Kurdoğlu, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı'yı ziyaret etti. Ziyarete, kente görev yapan Türkiye Gazeteciler Sendikası'ndan (TGS) Sedat Yılmaz, Özgür Gazeteciler Cemiyeti (ÖGC) Eş Başkanları Nevin Erdemir ve Hakkı Boltan da katıldı. Ziyarette gazeteciler, gözlemlerini Eş Başkanlarla paylaşırken, bölgede yaşananlarla ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Temsilci - Yerel

Diyarbakır, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title