Gazeteci Yazar Dr. Özgür Bolat Ted Malatya Kolejinde - Haberler
Haberi Paylaş

Gazeteci Yazar Dr. Özgür Bolat Ted Malatya Kolejinde

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Gazeteci Yazar Dr. Özgür Bolat Ted Malatya Kolejinde

TED Malatya Koleji’nde düzenlenen ’Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?’ konulu konferansa Hürriyet gazetesi yazarı Dr. Özgür Bolat katıldı.

TED Malatya Koleji'nde düzenlenen 'Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?' konulu konferansa Hürriyet gazetesi yazarı Dr. Özgür Bolat katıldı.

TED Malatya kampüsü Erman Ilıcak Konferans Salonunda düzenlenen konferansta eğlenceli sunumuyla herkesin beğenisini toplayan Bolat, iç odaklı çocuklar ve dış odaklı çocuklar üzerinde durarak "İç odaklı çocuklar yetiştirebilmek için anne-babalar gerçek sevgi göstermeliler" dedi. "Ceza olamamalı, ceza vermek yerine kurallar konmalı ve bu kurallar çocuğa anlatılmalı; tavsiye vermek yerine sorunlar çözülmeye çalışılmalıdır" diyen Polat, ödül veren bir öğretmenin aslında öğrencisine en ağır cezayı verdiğini söyledi.

Çocukların kendi davranışlarının bedelini ödemeleri gerektiğine de vurgu yapan Bolat, konferans sırasında velilerden gelen soruları da yanıtladı. Dr. Özgür Bolat'a sunumu sonrası Prof. Dr. Burhanettin Dönmez tarafından çiçek ve şilt takdim edildi. Konferansın ardından TED Malatya Kolejinin düzenlemiş olduğu il geneli ödüllü deneme sınavında dereceye giren öğrencilere ödül töreni yapıldı. - MALATYA

Gazeteci Yazar Dr. Özgür Bolat Ted Malatya Kolejinde

Gazeteci Yazar Dr. Özgür Bolat Ted Malatya Kolejinde

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title