Gazeteci Cüneyt Koryürek Trafik Kazasında Ağır Yaralandı

Gazeteci Cüneyt Koryürek Trafik Kazasında Ağır Yaralandı

Gazeteci Cüneyt Koryürek, İstanbul Şişli'de Yolun Karşısına Geçmek İstediği Sırada Bir Aracın Çarpması Sonucu Ağır Yaralandı. Taksim İlk Yardım Hastanesi'ne Kaldırılan Koryürek'in Durumunun Ciddi Olduğu ve Yoğun Bakıma Alındığı Bildirildi.

Gazeteci Cüneyt Koryürek Trafik Kazasında Ağır Yaralandı

Gazeteci Cüneyt Koryürek, İstanbul Şişli'de yolun karşısına geçmek istediği sırada bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandı. Taksim İlk Yardım Hastanesi'ne kaldırılan Koryürek'in durumunun ciddi olduğu ve yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Kaza, Şişli Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan TRT Radyosu önünde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, burada yolun karşısına geçmek isteyen Gazeteci Cüneyt Koryürek, bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandı. Koryürek, hemen ticari bir taksi ile Taksim İlk Yardım Hastanesi'ne kaldırıldı. Koryürek'in hayati tehlikesinin bulunduğu ve yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Kazayı haber aldıktan hastaneye gelen Cüneyt Koryürek'in oğlu Mehmet Koryürek, "Karşıdan karşıya geçmek isterken bir araç sol tarafından çarpmış. Kafatasında ve göğüs kafesinde kırıklar var. Vücudunun bir çok yerinde kırıklar var. Ciğerleri zarar görmüş. Şuan yoğun bakımda ve durumu ciddiyetini koruyor. Durumunda bir değişiklik olursa başka bir hastaneye kaldırılabilir" diye konuştu.

Haberi alır almaz hastaneye gelen Posta Gazetesi Yazarı Artun Ünsal ise, ziyaretinin ardından gazetecilere, "Durumu ciddiyetini koruyor" dedi.

Öte yandan, Koryürek'in yaralanmasına neden olan araç sürücücünün gözaltına alınarak Harbiye Polis Merkezi'ne götürüldüğü bildirildi. Yetkililer, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.

(AU-AS-OK-Y)

Kaynak: İHA