Gazete Haberleri

Gazete haber, Gazete son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gazete - 21.9.2020
Almanya Ekonomi Bakanı Altmaier: AB, "yeşil üretimde" çelik sektörünü destekleyecek
Altmaier, Berlin'de AB Ticaret Bakanları toplantısı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, kimya gibi çelik üretiminin de AB'nin temel yetkinlikleri arasında olduğunu ve korunması gerektiğini belirtti.
Gazete - 21.9.2020
Okullarda yüz yüze eğitim başladı
Çiftçi, ziyaretin ardından gazetecilere, salgınla ilgili okullarda gerekli önlemlerin alındığını, velilerin güvenle çocuklarını okula gönderebileceğini belirterek, "Çocuklarımızın hepsi maskeyle sınıflarında.
Gazete - 21.9.2020
Cumhuriyet Başsavcılığı, Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin yetkilileri hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan soruşturma başlattı.
Gazete - 21.9.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı, Erdoğan hakkında hakaret içeren manşet atan Yunan "Dimokratia" gazetesinin sorumluları hakkında kamu davası açılması için suç duyurusunda bulundu.
Gazete - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunan gazetesi hakkında suç duyurusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığıyla, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia Gazetesi'nin sahibi, yazı işleri müdürleri ve yayın yönetmeni hakkında 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçlamasıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Gazete - 21.9.2020
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan...
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı.
Gazete - 21.9.2020
Tayvan ordusu: "Çin tehdidine karşı savunma hakkına sahibiz"
Çin milli gazetesi bugün yayınladığı açıklamada, ABD'nin Çin'i bastırmak için Tayvan'ı kullandığını ancak Çin'in kendine ait toprakları savunmak için azmini kimse tarafından hafife alınmaması gerektiğini ifade etti.
Gazete - 21.9.2020
ANALİZ – Filistin davasına yeni bir suikast hazırlığı
ABD'nin İsrail'i merkeze aldığı Yüzyılın Anlaşması projesinde genelde Körfez ülkeleri, özelde ise BAE'nin yürütücü unsur olduğu görülüyor. BAE'nin İsrail ile ilişkilerini normalleştirmesi aslında Filistin davasının artık bir Arap davası olmaktan çıktığının bir işareti olarak kabul edilebilir. Nitekim kuruluş amacı Filistin meselesini çözmek olan Arap Birliği de bu duruma sessiz kaldı. Bununla beraber fakat özellikle son 15 yıldır Filistin siyasetinde yaşanan iç kavgalar toplumsal ve siyasal yapıda artık bir bıkkınlık doğurmuş durumda. Bu bıkkınlık ortamından istifade planını İsrail yeni partneri BAE üstünden devreye sokacak gibi görünüyor: Muhammed Dahlan. Elbette anlaşma yapıldıktan hemen bir gün sonra ABD'nin İsrail Büyükelçisi David Friedman Netanyahu'ya yakınlığı ile bilinen HaYom gazetesine verdiği mülakatta "Abbas'ı Muhammed Dahlan ile değiştirmeyi düşünmüyoruz.
Gazete - 21.9.2020
Mersin'de tekstil fabrikasındaki sızıntıdan 19 işçi zehirlendi
Devrimci Tekstil İşçileri Sendikası Çukurova Temsilcisi Ahmet Şubası, gazetecilere, sızıntının 3 fabrikadaki işçileri etkilediğini belirterek "Amonyak borusunun patladığı söyleniyor.
Gazete - 21.9.2020
Osmaniye'de yüz yüze eğitim başladı
Vali Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada eğitimin her zaman öncelikli çalışmaları olacağını belirtti.
Gazete - 21.9.2020
Hrant Dink Vakfı'na tehdit davası'nda iki sanığa tahliye
Müşteki avukat Fethiye Çetin'in avukatı Ümre Deniz Dink, "Sanık Hüseyin Ateş, ifadesinde  müvekkilimin fotoğrafını gördüğünü ve 50 yaşlarında kadın olduğunu söylüyor. Müvekkilim Fethiye Çetin'in fotoğrafını kim gösterdi? Tanımadığı birine nasıl göndermiş?" diye sordu. Sanık Hüseyin Ateş de "Fethiye Çetin'i şahsen tanımam. Televizyonda, internette gördüğüm konuşmalarından dolayı tanıdım. Kendisine cezaevinden mektup yazıp özür diledim. Instagram'da adına tag açmışlar yorum yapıyorlardı. Oradan gördüm" şeklinde cevap verdi. Avukat Dink'in, "Neden özellikle Fethiye Çetin adı verildi?" sorusuna ise sanık Ateş, "Sürekli onun açıklamalarını görüyordum. Hiçbir terör örgütüyle bağlantım yok" diye yanıt verdi.   "BUNLAR CİDDİ TEHDİTLERDİR" Vakfın avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu da söz alarak "Hrant Dink cinayeti öncesinde benzer tehdit olayları yaratılmıştı. Bir atmosfer yaratılmış ve cinayet işlenmiştir. Dolayısıyla bu tehditler ciddi tehditlerdir. Katılma talebimiz vardır. Savcılığın ayrı yürütmüş olduğu soruşturma belgelerini inceleyip beyanda bulunacağız" dedi.  TAHLİYELERİNİ TALEP ETTİLER Bunun üzerine söz alan sanıklardan Hüseyin Ateş, "Hrant Dink Vakfı'ndan özür dilemeye her zaman hazırım. Tahliyemi istiyorum. 110 gündür yatıyorum. Hücre de yatıyoruz" derken, sanık Ersin Başkan, "Bu kadar ciddi tehditlerse neden gazetecilerle paylaşılıyor? Hastalığımdan dolayı tahliyemi istiyorum" dedi.
Gazete - 21.9.2020
Doğu'daki okullarda yüz yüze eğitim başladı
Kars Milli Eğitim Müdürü Aydın Acay, gazetecilerin soruları üzerine, öğrencilerin alınan tedbirler doğrultusunda sınıflara alındığını ifade ederek, "Milli Eğitim Bakanlığımızın almış olduğu kararları uygulayarak öğrencileri sınıflara aldık, eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Gazete - 21.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
Gazete - 21.9.2020
Çıralı'da 3 bin 100'den fazla caretta caretta yavrusu denizle buluştu
Ulupınar Çevre Koruma, Geliştirme ve İşletme Kooperatifi üyesi ve Ulupınar Mahalle Muhtarı Habip Altınkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çıralı'nın caretta carettalarla özdeşleştiğini söyledi.
Gazete - 21.9.2020
Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin yapımında sona gelindi
Düzenlenen basın gezisinde gazetecilerle bir araya gelen Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
Gazete - 21.9.2020
Edirne'de doğaseverler "Traklar"ın izinde yürüdü
EDOSK Başkanı Fatih Altun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kovid-19 tedbirlerine uyarak güzel bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdiklerini söyledi.
Gazete - 21.9.2020
Japonya Başbakanı Suga ve ABD Başkanı Trump telefonda görüştü
Japonya'da önceki Başbakan Shinzo Abe'nin sağlık sorunları gerekçesiyle istifa etmesinin ardından ülkenin yeni başbakanı olan Yoshihide Suga, görevi devralmasının ardından ABD Başbakanı Donald Trump ile ilk görüşmesini gerçekleştirdi. Dün gece yaklaşık 25 dakika süren bir telefon görüşmesi yapan ikilinin, ikili ilişkiler ve bölgesel konular hakkında görüş alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Görüşmenin ardından gazetecilere verdiği demeçte Suga, Başkan Trump'ın bölgesel barış ve istikrarın temeli olarak gördüğü Japonya-ABD ittifakını daha da güçlendirmek için birlikte çalışma isteğini dile getirdiğini açıkladı.
Gazete - 21.9.2020
Afyonkarahisar'da "6. Sokakta Satranç Var" etkinliği düzenlendi
Başarı Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Ahmet Öztürk, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı'nda düzenlenen etkinlikle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, organizasyonun Türkiye Satranç Federasyonunun başlatıldığını söyledi.
Gazete - 21.9.2020
Niğde'de 5,1 büyüklüğündeki deprem
İncelemenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Şimşek, depremin merkez üssü olan Obruk köyünde vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini söyledi.
Gazete - 21.9.2020
Niğde'de 5,1 büyüklüğündeki deprem
İncelemenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Şimşek, depremin merkez üssü olan Obruk köyünde vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini söyledi.
Gazete - 20.9.2020
Bitlis'te Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği
Geylani, gazetecilere yaptığı açıklamada, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında belediye olarak etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gazete Haberleri | Gazete Haber - Haberler - Sayfa 8 - Gazete haberleri, son dakika gazete haber ve gelişmeleri burada. Van'da yüz yüze eğitim 'Edremit Karadut Şurubu' ile başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 19:49:08. #1.14#
title