Gazete Haberleri

Gazete haber, Gazete son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gazete - 20.9.2020
flaş//4
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: (Yunanistan gazetesinin hakeret içerikli manşeti) Bunu en şiddetli bir şekilde kınıyorum, telin ediyorum, lanetliyorum.
Gazete - 20.9.2020
Tatvan'da okullar eğitime hazır
Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçedeki okulların bahçelerinin, sınıflarının, koridorlarının ve lavabolarının belediye ekipleri tarafından dezenfekte edildiğini söyledi.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haberi... Basın Konseyinden Yunan gazetesine kınama Açıklaması
Son dakika gündem haberine göre Basın Konseyi, Yunanistan'da yayınlanan Demokratia gazetesini, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik manşeti nedeniyle kınadı.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haber! Maçın ardından
Savunma oyuncuları Vida'ya teklifler olduğunu da dile getiren Kocadağ, Antalyaspor maçına ilişkin ise şunları kaydetti: "Trabzon'da da kazandığımız maçın ardından hakemler noktasında ilginç bir başlangıç olduğunu söylemiştik. Ne yazık ki geçen seneki başarısız yönetim bu maçta da devam ediyor. Yalnız medyada ilginç yorumcularda ilginç farklı farklı yorumlar var. Herkesin görüşü farklı bazı konuları legalize etmeye çalışan bir algı da var. Beşiktaş'la ilgili konularda söylediğimizin tersine yorumlar yapıldı, onları da takip ettik. Bugünde merakla takip edeceğim açıkcası. Golden önce zaten taç 4. hakemin önünde herkesin malumu, öncesinde faul var neden avantaja bırakıyor. Maçın içerisinde en az 3-4 pozisyon var avantaja bırakıp 30 saniye sonra tekrardan Antalya lehine faul çaldığı, topu durdurduğu pozisyon var hakemin. O algılar da ilginç. Hakem VAR'a gidip varda o eli görüyor, demekki el değil yani biz yanlış biliyoruz. ya da bizim danışmanlarımız bizi yanlış yönelendiriyor kamuoyunun taktirine bırakıyorum. Beşiktaşlı yorumculara da buradan sesleniyorum. Gazetecilik tarafsızsa herkes ona göre yorumu yapar.
Gazete - 19.9.2020
Son Dakika | Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır Sur'da incelemede bulundu Açıklaması
"Önümüzdeki yılı artık Sur'u yeşil alanıyla tescilli yapıların korunmuş, ihya edilmiş şekliyle bir de burada vatandaşımızın, Surlu vatandaşımızın, Diyarbakırlı vatandaşımızın yaşadığı şekliyle inşallah hayata geçirmiş olacağız." diyen Kurum, şöyle devam etti: "Bu kapsamda 7 tane butik otelimiz var. Bu butik otelimizi de önümüzdeki aylarda ihaleye çıkacağız ve bu kapsamda hem yapmış olduğumuz butik otellerde hem de burada yatırım teşvikten çıkacağımız irtifak tesis ederek çıkacağımız turizm işletmeleriyle bir cazibe merkezi olacaktır. Ben şimdiden tüm eserlerimizin Diyarbakır'ımız için Sur'umuz için hayırlı olmasını diliyorum. Yine tescilli yapılar kapsamında 5 tane yapının restorasyon çalışması devam ediyor ki bir tanesi Surp Giragos Kilisesi, Keldani Kilisesi, yine Kaymakamlığa arkada tahsis edeceğimiz bir binayla birlikte burada artık tarihi camilerimizin, kiliselerimizin binalarımızın da restorasyonunu tamamlanmış, eskisinden daha sağlam, daha güvenli, daha huzurlu bir Sur'u hep birlikte inşa etmiş olacağız." "Dağkapı Meydan Projesi yürütüyoruz" Kurum, bir gazetecinin sorusu üzerine Dağkapı'da hayata geçirilmesi planlanan Dağkapı Meydan Projesi'ne ilişkin bilgi verdi.
Gazete - 19.9.2020
Maçın ardından
Geçen sezonun ikincisi ve Türkiye Kupası'nı kazanan takıma karşı oynadıklarını hatırlatan Prosinecki, şöyle konuştu: "Futbolcularımı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Herkes maçın başından sonuna kadar mücadelesini ortaya koydu. Sezon öncesi hazırlık maçı yapmadık, yeni futbolcular aramıza katılıyor. Biraz daha sabırlı olursak çok daha farklı, çok daha güzel, iyi futbol oynayan ve mücadele eden bir Denizlispor göstereceğimiz aşikar. Bize karşı oynayan bütün takımlar, çok kolay bir şekilde kazanamayacak. Yaşadığımız sorunları çok çalışarak üzerinden geleceğimizden hiç şüphem yok. Oyuncularım maçın başından itibaren çok iyi mücadele ettiler. Trabzonspor'a karşı son bölümde 10 kişi mücadele ettik ve 1 puan aldık." Prosinecki bir gazetecinin Sacko'nun gördüğü kırmızı kartı sorması üzerine, "Futbolda böyle olaylar maalesef yaşanıyor.
Gazete - 19.9.2020
Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğunun açılışında son aşamalara gelindi
Küçüksakallı, Musul kent merkezinde faaliyete geçen Türkiye Vize Başvuru Merkezini ziyaret ettikten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Gazete - 19.9.2020
Türkiye ve İngiltere Boks Milli Takımı yerin 150 metre altında antrenman yaptı
Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, gazetecilere, Türk Boks Milli Takımı'nın İngiliz Milli Takımıyla kamp yaptığını hatırlattı.
Gazete - 19.9.2020
Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, Rize'yi ziyaret etti
İnce, bir gazetecinin, "Dedenizin insanları sizi nasıl karşıladı?" sorusu üzerine şunları kaydetti: "Karadeniz insanı zaten sevecendir ve yakındır.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haberi! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır'da "İl Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu...
Basına kapalı gerçekleşen toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan Kurum, kadim kent Diyarbakır'ı ziyaret etmek, hem yapılan projeleri yerinde görmek hem de yeni projeleri istişare etmek üzere ekibi ile geldiklerini söyledi.
Gazete - 19.9.2020
Yunan hükümet sözcüsü, saldırgan gazeteyi kınadı
Yunanistan Hükümet Sözcüsü Petsas, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia Gazetesi tarafından Erdoğan'a yönelik saldırgan başlığı kınadı.
Gazete - 19.9.2020
Yesemek Açık Hava Müzesi yakınlarında yeni kalıntılar tespit edildi
Gaziantep Üniversitesi Arkeoloji Bölümü ve Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Atilla Engin, gazetecilere, bölgede çeşitli yüzey araştırmaları yaptıklarını belirtti.
Gazete - 19.9.2020
Raab'ın koruması silahını uçakta unuttu
İngiltere Metropolitan polisi tarafından yapılan açıklamada, "18 Eylül Cuma günü bir uçakta meydana gelen olayın farkındayız. Konuyu son derece ciddiye alıyoruz. İlgili memur o zamandan beri, koşullara ilişkin bir iç soruşturma kapsamında operasyonel görevlerden alındı" denildi. The Sun gazetesine göre yakın koruma görevlisi, polisin pasaportları incelediği sırada tabancasını çıkardı.
Gazete - 19.9.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Ege Turizm Merkezleri Çeşme Projesi toplantısına katıldı
Toplantıda bir gazetecinin TMMOB'un Çeşme projesine yönelik "kamu yararının göz ardı edildiği" iddiasıyla yaptığı eleştirilerle ilgili sorusu üzerine Ersoy, belediyelerin mutabakatıyla bir çalışma grubu oluşturulduğunu, geleceğin 50 yılının turizm merkezini oluşturmak için çalıştıklarını ifade ederek, "Biz gerekli konseptleri belirledik, bundan sonrası için proje alanına bu projenin el birliğiyle yerleştirilmesi.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haber... İngiltere Dışişleri Bakanı'nın yakın koruması silahını uçakta unuttu
İngiliz "The Sun" gazetesinin haberine göre, Raab'ın koruması, silahını Washington - Londra seferini yapan uçakta unuttu.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
CNN Türk canlı yayınında soruları yanıtlayan Gül, cinayet ve tecavüz olaylarının televizyon programlarında konuşulduğunun hatırlatılması üzerine, gazetecilik ve medya çabalarının kamusal bir hizmet olduğunu, bu konularda sosyal medyada duyarlılığın ortaya konmasının ve ulaşan bilginin ihbar niteliği taşımasının adaletin tecellisi anlamında faydalı olduğunu ifade etti.
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haberleri: Batı Trakya Türkleri Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği'nden Yunan gazetesine tepki
Son dakika politika haberi... Batı Trakya Türkleri Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği (BATISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Er, Yunanistan'da Demokratia Gazetesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren ifadelerine ilişkin, "Bu tarz yayınları yapan sözde basın yayın organlarına...
Gazete - 19.9.2020
Son dakika haberi: Yatırımcı rehberi (8)
1,82 2,82 59,65 ICBC Turkey Bank 7,23 -4,62 37,19 İdealist Danışmanlık 7,45 49,90 124,40 İdealist GMYO 5,66 10,33 84,97 İhlas Ev Aletleri 2,22 0,00 -29,07 İhlas Gayrimenkul 1,44 -7,10 20,00 İhlas Gazetecilik 5,17 5,30 13,88 İhlas Holding 1,05 -1,87 15,38 İhlas Yayın Holding 1,20 -6,98 43,95 İndeks Bilgisayar 14,88 1,78 58,64 Info Yatırım 9,10 22,81 87,14 İntema 19,04 -4,56 105,62 İpek Doğal Enerji 12,17 2,35 57,64 İskenderun Demir Çelik 7,28 0,41 -6,85 (Not: Tablodaki veriler, finnet2000.
Gazete - 19.9.2020
Sosyal medya pandemisi "Göz Hizası"na geliyor
"Adı Pandemi idi" Sanatçı Erdemli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sergiyle iletişim olanaklarına, sosyal medyaya, TV, gazete gibi kitle iletişim araçlarına eleştirel bir bakış açısı getirmeyi amaçladığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gazete Haberleri | Gazete Haber - Haberler - Sayfa 7 - Gazete haberleri, son dakika gazete haber ve gelişmeleri burada. Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın hastanedeki tedavisi sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 09:05:20. #1.14#
title