Gaskispor, Uğur Eren'e Emanet Edildi

Tff 2. Lig'de Mücadele Eden Gaziantep Gaskispor'da, Akif Bindal'ın Başkanlığındaki Yeni Yönetim Kurulu, Teknik Kadro İçin Yapılan Görüşmeler Neticesinde Yeni Bir Ekip Oluşturdu. 2008 -2009 Futbol Sezonunda Gaskispor, Teknik Direktör Uğur Eren'e Emanet Edildi.

Gaskispor, Uğur Eren'e Emanet Edildi

TFF 2. Lig'de mücadele eden Gaziantep Gaskispor'da, Akif Bindal'ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, teknik kadro için yapılan görüşmeler neticesinde yeni bir ekip oluşturdu. 2008-2009 futbol sezonunda Gaskispor, Teknik Direktör Uğur Eren'e emanet edildi.

Yardımcı antrenörlükler için Ali Haydar Bozdağ ve Hasan Hüseyin Yapıcı'ya görev verilirken, kaleci antrenörlüğü için de Erol Bilir görevlendirildi.

Gaskispor Başkanı Akif Bindal, 2008-2009 futbol sezonunda yeni oluşumla birlikte yepyeni bir anlayış sergileyeceklerini ifade ederek, "Gaziantep'imizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edip başarılarımıza yenilerini ekleyerek yola devam edeceğiz" dedi.

Bindal, yeni dönemde yöneticisi, teknik adamı ve sporcuları ile birlikte Gaziantep ve Türk futboluna katkı yapacak bir anlayışla altyapıya önem vereceklerini belirtti.