Gaski Çalışanlarına Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

Gaski Çalışanlarına Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

Gaski Çalışanlarına Müşteri Memnuniyeti Eğitimi
CHA - Haberler | Yerel

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanları 'Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Temel Eğitimi' konularında bilgilendirildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanları 'Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Temel Eğitimi' konularında bilgilendirildi. Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı'na bağlı şube müdürlüklerinde çalışan personele verilen eğitim programı kapsamında, Türk Standartları Ensitiüsü (TSE) Uzmanı Makine Mühendisi Mustafa Koç, TS İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi Sistemi Temel Eğitimi konularını içeren bilgiler verdi.

Büyükşehir Belediyesi Bahriye Üçok Toplantı Salonu'nda gerçekleşen eğitim programına GASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerden yaklaşık 50 personel katıldı.TSE Uzmanı Mustafa Koç eğitimle ilgili şu bilgileri verdi: "Bu eğitim programı, müşteri memnuniyeti ve müşteri şikayetlerinin yönetimi kavramları konusunda katılımcılara yeni ufuklar açmayı ve ISO 10002 standardı şartlarını açıklamayı hedefler. Eğitimin temel amacı ise müşteri şikayetlerinin ve müşteri geri beslemelerinin öneminin anlaşılmasının sağlanması, iletişim metotları, teknolojik gereklilikler ve terminolojinin anlaşılması, müşteri şikayetlerinin ve müşteri geri beslemelerinin kuruluşa sağlayacağı değerler ve faydalar sağlayacaktır." dedi.

İki gün sürecek seminerin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title